PayPal už můžete dobíjet i bez karty. Stačí převod z účtu

0

Internetová elektronická peněženka PayPal má v České republice novou službu pro okamžité dobíjení účtu, kterou zajišťuje platební instituce Trust Pay. Klienti bez kreditních a debetních karet mohou snadno převést své peníze z běžného bankovního účtu na PayPal, s nímž je možné platit online v tisíce obchodech po celém světě.

Zatímco rostoucí počet českých spotřebitelů hledá tipy na nákupy originálních značek nebo levnějšího zboží v zahraničí, většina populárních obchodů v USA, Evropě či Asii přijímá platby kreditními kartami nebo z účtu PayPal. Nyní bude rozsáhlá nabídka zboží či služeb k dispozici ke koupi během několika kliknutí úplně všem,“ uvedl Przemek Pluta, regionální manažer společnosti PayPal pro střední a východní Evropu.

PayPal

Rychlý převod financí nabízí rovněž Polsko a Slovensko. Česká republika je již třetí zemí, kde služba funguje. Okamžité dobíjení mohou využít klienti těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka a Raiffeisenbank. V blízké budoucnosti se mají připojit GE Money Bank, UniCredit Bank a Volksbank.

Nová služba je dostupná na stránce www.paypal-dobijeni.cz.

 

Ohodnoťte tento článek!