PC má konkurenci MacBooku Air

0

i skutečně je – i když jeho proklamovaná tloušťka čtyři milimetry v nejužším místě je trošku podvodem. I tak je velmi tenký, což si však vyžádalo mnoho kompromisů: obejít se budete muset bez optické mechaniky, uživatelsky vyměnitelného akumulátoru, nerozšiřitelné operační paměti. Divoký je také pouze jediný USB port.

Ale i tak je o MacBook Air docela zájem, je to zkrátka stylový kousek. Ale PC konkurence ale nespí: jak totiž informoval webový magazín PC Pro, momentálně prý recenzují notebook (jehož typ nesmějí prozradit), který je prý jen nepatrně širší nežMacBook Air, na rozdíl od něj nabízí lepší funkční výbavu: optickou mechaniku, procesor z rodiny Merom a mnohem více portů. Tot vše, nic víc Matthew Sparkes z PC Pro neprozradil.

Budeme této informaci věřit? Zřejmě nemáme důvod nevěřit: pokud dokázal tenký notebook vyvinou Apple, s velkou pravděpodobností podobného konceptu mohli dosáhnout také jiní výrobci. A jestli to bude pravda: konkurence přijde s Vistou, Leoparda bohužel nenabídne.

 Odkazy k tématu: článek magazínu PC Pro | Apple MacBook Air

PC má konkurenci MacBooku Air
Ohodnoťte tento článek!