PC rady 16/2010: Legendární vypalovač Nero zdarma

0

Projekt 1: Facebook: vše, co jste potřebovali vědět

Ještě před několika lety to byl jen studentský portál na jedné z amerických univerzit. Pak se ale Facebook otevřel světu a během několika let se jeho velikost srovnává s velikostí a významem Googlu. S rozmachem tohoto fenoménu ale přicházejí i otázky, které se týkají především bezpečnosti. Poznejte Facebook z trochu jiné stránky – poradíme vám, jak nenaletět internetovým podvodníkům a spolehlivě je na Facebooku rozpoznat a jak upravit všechna klíčová nastavení tak, abyste byli v maximálním bezpečí.

Projekt 2: Nero BurnLite 10 – legendární vypalovač

Jméno aplikace Nero je s vypalováním neodmyslitelně spjato. Vývoj pokročil a Nero se dočkalo desáté verze. Kompletní placený balíček obsahující kromě vypalovacího nástroje také několik nástrojů pro správu multimédií jsme vám představili v PC radách 9/2010. Dnes přichází na řadu odlehčená verze, kterou si můžete z našeho CD stáhnout a používat zcela zdarma. Jak naplno využít jejích možností a při vypalování vždy dosáhnout kýženého výsledku?

Jak funguje internet

Internet je dnes pro nás stejně samozřejmý, jako jakákoliv jiná existující služba nebo produkt. Ještě před několika desítkami let byl ale internet projektem jen pro vyvolené a nikomu se ani nesnilo o tom, že jednou tato síť sítí propojí celý svět. Přemýšleli jste ale nad tím, jak vlastně internet funguje? Kde je centrum internetu, kdo obsluhuje všechny požadavky uživatelů a jak je vlastně možné takové kvantum informací zpracovávat?

Mapa: Online rádio vašich snů

Webová rádia jsou oblíbeným multimediálním doplňkem a díky zvyšující se rychlosti internetových připojení je dnes zná nebo používá téměř každý. Klasická rádia ale mají jednu nevýhodu – nehrají skladby podle vašeho přání. Zkuste to vzít z opačného konce.

Tipy, triky a návody

Surfujte na internetu bezpečně
Jak být anonymní a předcházet rizikům
Zpátky do dětství: virtuální LEGO
Nechte si sestavit hitparádu na přání
Automatické vyplňování formulářů na webu
Vytvořte si vlastní spořič z fotografií
Ikony, dlaždice, náhledy a ti další
Ukažte svoji obrazovku přes Skype
Tiskneme virtuální obrázky
Pokročilé funkce jízdních řádů IDOS
Virtuální mechanika chrání vaše média
Užitečné weby: Vánoce jsou za dveřmi. I na webu
Produkty: Hardwarové novinky   
Kupujeme: LCD s příslušenstvím

Ohodnoťte tento článek!