PC rady 7/2010: Jak vypálit DVD z domácího videa

0

Vlastní video jako film na DVD

Natáčíte si vlastní krátké filmy nebo dovolené, ale nikdy jste se nedostali dále než ke stažení videa z fotoaparátu nebo kamery do počítače? Pak je právě nyní čas na další krok. Poradíme vám, jak jednoduše videa převést do snadno citovatelného formátu a jak a jakým programem je následně sestříhat nebo přidat efekty. V závěru si pak vytvoříme jednoduchou DVD nabídku a sestříhané video spolu s tímto menu vypálíme na DVD.

Tipy a triky pro hledání na internetu

Hledáte na internetu, ale nenacházíte to, co byste chtěli? Pak možná nehledáte dostatečně efektivně nebo nevyužíváte všechny nástroje, které jsou vám při hledání k dispozici. Víte například, že hledání na Googlu nemusí znamenat jen zadání hledaného textu do jednoduchého pole na hlavní stránce? Internetové vyhledávače nabízejí spoustu možností, díky nimž si hledání zjednodušíte, zpřesníte a vždy tak najdete maximálně relevantní obsah.

Vytvořte si vlastní webové stránky

Vlastní internetové stránky už má dnes kdekdo. Pokud byste si chtěli vyzkoušet tvorbu vlastních webových stránek, ale nemáte potřebné znalosti, nezoufejte. V Česku totiž existuje hned několik šikovných služeb, díky nimž si internetové stránky vytvoříte zcela zdarma doslova několika klepnutími myší. Je to jednodušší, než jste si mysleli.

Mapa: Studio, které si s fotkami rozumí

Aplikace Zoner Photo Studio patří ke špičkám v osobu organizace a úprav digitálních fotografií. Nainstalovali jste si na zkoušku nejnovější dvanáctou verzi tohoto programu a nevíte si úplně rady s jeho uživatelským rozhraním? Pak vám poradíme, jak si jej jednoduše uspořádat tak, abyste se v něm vždy zorientovali a jaké vlastně možnosti vám nový Zoner Photo Studio nabízí.

Bezpečnost

Norton 360 4.0: ochrana dat se vším všudy 

Tipy, triky a rady

Efektní a rychlé přepínání oken
Rychlé vyhledávání ve Windows
Správce času online
Jak opravit počítač jedním klepnutím
Jak se bránit před špiony v počítači
Nahrajte si videa z internetu

Seriál: Microsoft Office od A do Z
Jak sdílet dokumenty na webu
Zařiďte si digitální knihovnu
Noste aplikace a dokumenty s sebou
Všestranný internetový komunikátor
Netradiční periferie pro váš počítač   
Windows live ID: brána k lepším Windows   
Užitečné weby: Volby na webu
Produkty: Hardwarové novinky

Ohodnoťte tento článek!