PC reproduktory Logitech s 360˚ zvukem

0

Společnost Logitech dnes oznámila, že rozšiřuje svou řadu multimediálních reproduktorů o významné novinky. Jedná se o čtyři nové systémy s 360stupňovým dosahem zvuku, které nesou jména Logitech Speaker System Z320, Z323, Z520 a Z523.

Na rozdíl od standardních reproduktorů pro PC, které vyzařují zvuk v jednom směru, čtyři nové multimediální repro sestavy od Logitechu disponují díky všesměrové akustické konstrukci 360stupňovým dosahem zvuku, který vytváří podstatně širší zvukové pole. Tato funkce vám poslouží hlavně tehdy, když u počítače doma nebo v kanceláři často měníte místo. Každý ze satelitů těchto čtyř reproduktorových sestav má zabudované drivery směrem dopředu i vzad, a tak může vyzařovat zvuk rovnoměrněji na širší ploše. Ať už se tedy nacházíte na kterémkoli místě v pokoji, nezmeškáte ani tón.

“Mnoho PC reproduktorů zaměřuje zvuk jedním směrem, což je skvělé, jestliže sedíte pořád na jednom místě,” řekl Mark Schneider, viceprezident a generální ředitel divize audio produktů společnosti Logitech. “Ale nyní si s 360stupňovým dosahem zvuku můžete užít bohatý zvuk s minimálním zkreslením po celém vašem pokoji, když posloucháte své oblíbené písničky z iTunes®, sledujete video na YouTube nebo hrajete svou oblíbenou hru.“

Reproduktorové sestavy 2.1: Logitech Speakr System Z523 a Logitech Speaker System Z323

Systém Z523 se skládá ze dvou elegantních satelitů a 6,5palcového subwooferu vyzařujícího směrem dolů, který z nízkých tónů vyrobí dunivé basy. Díky výkonu 40 wattů (RMS) dokáže systém Z523 naplnit váš pokoj plným, dynamickým zvukem. A v případě, že by vám sousedé volali a stěžovali si na hluk, na reproduktorech systému Z523 jsou umístěny pohodlné ovladače, kterými můžete rychle stáhnout hlasitost.

Jestliže nechcete, aby se otřásaly zdi, ale přece byste si rádi užili dobré basy, pak je tu pro vás Logitech Speaker System Z323. S výkonem 30 wattů (RMS) a subwooferem vyzařujícím směrem dolů, budete mít vše, co potřebujete, abyste získali mohutný, plný zvuk, který vás dostane do nálady.

Pro vaše pohodlí nabízejí oba systémy multimediálních reproduktorů Logitech Z523 a Z323 integrovaný duální RCA (“cinche”) konektor a vstup pro 3,5 mm jack, takže můžete snadno připojit sluchátka, váš síťový hudební přehrávač Logitech Squeezebox, herní konzoli, DVD přehrávač nebo iPod či jakýkoli MP3 přehrávač.

Stereo reproduktory: Logitech Speaker System Z520 a Logitech Speaker System Z320

Ať už pracujete nebo se houpete na židli, nové multimediální stereo reproduktoryLogitech Speaker System Z520 a Logitech Speaker System Z320 jsou stylové a umí naplnit prostor zvukem v případě, že se nechcete uvolnit místo pro subwoofer.

Logitech Speaker System Z520 nechá vaši hudbu, filmy a hry ožít díky zesílené dvousměrné akustické konstrukci a výkonu 26 wattů (RMS). Reproduktory Z520 jsou dostatečně hlasité na malou párty a dostatečně citlivé pro poslech jemných tónů.

Reproduktory Logitech Speaker System Z320 jsou ideální pro notebooky a kdekoli pracujete, naplní vaši kancelář nebo pracovní kout zvukem o výkonu 10 wattů (RMS). Chcete-li si užít hudby z iPodu nebo chcete poslouchat hudbu jen sami ze sluchátek, prostě připojte přehrávač či sluchátka do příslušného konektoru – a ani při tom nemusíte reproduktory Z520 nebo Z320 odpojovat.

Cena a dostupnost

Všechny reproduktorové systémy budou podle očekávání v Evropě dostupné v září. Logitech Speaker System Z320 bude k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1 390 Kč (Slovensko €49.99), Logitech Speaker System Z323 za doporučenou maloobchodní cenu 1 590 Kč (Slovensko €59.99). Logitech Speaker System Z523 a Logitech Speaker System Z520 budou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 2 790 Kč (Slovensko €99.99).

Zdroj: TZ Logitech

PC reproduktory Logitech s 360˚ zvukem

Ohodnoťte tento článek!