Pekelná myš v podání Cooler Masteru

0

Nová počítačová myš CM Storm Inferno ve vás může vzbuzovat nějaký no-name produkt neznámého (čínského) výrobce. Zdání však klame, „CM Storm“ je značka patřící známému královi počítačových skříní Cooler Masteru, jenž pod jejím jménem distribuuje do světa počítačové periferie pro hráče. Inferno je poté druhým počinem v řadě, prvním byla myš Sentinel Advanced.

CM Storm Inferno #1

Začněme pěkně z ostra rovnou parametry: nejen hráči jistě ocení kvalitní twin-laser senzor s 4000 dpi, herní profily pak uložíte do prostorné 128kB zabudované paměti. Na myši samotné naleznete celých 11 tlačítek (včetně Rapid Fire a Storm Tactics Multiplier), z toho 9 je plně programovatelných. Odezva je standardní „herní“, tj. 1ms, třešničkou na chutném dortu je pozlacený USB konektor (myš není bezdrátová). Sám Cooler Master ji označuje jako ideální pro hraní MMO her (massive multiplayer online), jedná se samozřejmě o pouhý tahák na milovníky World of Warcraft a jiných multiplayerových her.

CM Storm Inferno #2 CM Storm Inferno #3 CM Storm Inferno #4

Futuristicky vypadající myška by se měla co nevidět objevit v obchodech, cena odpovídá parametrům (60 USD, v přepočtu tedy přibližně 1200 Kč).

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!