Philips 248C3LHSW: další Full HD do sbírky

0

Počítačových monitorů s úhlopříčkou 23,6″ a rozlišením Full HD (1920 × 1080 px) jsme viděli již pěknou řádku, dnes představený model Philips 248C3LHSW se hrubými parametry ani nesnaží příliš odlišovat. Výrobce vsadil na elegantní provedení, samotný monitor pak spadá do spíše designové série s příznačným názvem Moda.

Dnes již samozřejmostí je podsvícení pomocí LED, díky matrici typu TN se můžete těšit na velice nízkou odezvu (zde udávaná hodnota 2 ms platí pro přechod grey-to-grey). Nechybí ani tradiční dávka vylepšujících technologií: SmartKolor se postará o bohaté a živé barvy, SmartTxt zase ocení náruživí čtenáři (čtení dokumentů v PDF by mělo být příjemnější).

Ani v otázce vstupů nečekejte žádné velké překvapení, Philips vsadil na archaický D-Sub doplněný o dvojici HDMI. Výrobce se nezapomněl pochlubit ani naprostou absencí rtuti a olova, možná jsme se tedy zase po nějaké době dočkali produktu, který dbá na životní prostředí. Doporučená koncová cena činí 4599 Kč bez DPH, na našem trhu by měl být dostupný v následujících dnech.

Zdroj: TZ Philips

Ohodnoťte tento článek!