Philips Blade 234CL2SB: štíhlý elegán se představuje

0

Ačkoliv společnost Philips rozhodně nepatří mezi značky, po které by všichni doslova šíleli, přesto se jedná o solidního výrobce, který čas od času dokáže překvapit nadprůměrně povedeným výrobkem. Jestli to tak bude i v případě nejnovějšího modelu s kódovým názvem „Blade 234CL2SB“ je prozatím nejasné, parametrově nepřekvapí snad ničím a jeho jedinou nadějí je tak nalákání na příjemně moderní design.

Velikostně se jedná o 23″ panel, použité rozlišení je samozřejmě moderní Full HD (tj. 1920 × 1080 px). Podsvícení je zajištěno technologií W-LED, živý obraz zajistí těžko uvěřitelný dynamický kontrast o hodnotě 20 000 000:1. O další vylepšení vašeho zážitku se postará fičura SmartImage, již z principu však podobným berličkám nevěřím (pouze subjektivní názor, kvalita obrazu vyplývá hlavně z matrice a tomuto TN nic softwarového příliš nepomůže). Monitor má tloušťku pouhých 1,3 cm.

Hráči rychlých FPS akcí ocení 2ms odezvu, maximální jas je poté vyčíslen na 250 cd/m². Vstupy zastupuje poměrně vzácná kombinace D-Subu a HDMI, vzhledem k absenci zabudovaných reproduktorů mě nepřítomnost DVI vcelku zarazila. Typická spotřeba panelu by se měla vlézt do 24 W, v obchodech jej objevíte co nevidět za přibližnou cenu 4500 Kč s DPH.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!