Philips nabízí cashback 10 000 Kč na televizory s Ambilightem, Samsung zase pračku k televizorům QLED

1

Sešly se nám dvě zajímavé akce na televizory, kterými jejich výrobci chtějí podpořit prodeje. Philips nabízí cashback až deset tisíc korun. Akce platí od začátku srpna do konce září a vztahuje se na letošní modely s Ambilightem. Televizor je nutné po koupi v jednom ze třiceti vybraných e-shopů a zaregistrovat jej na webu. Poté dostanete uvedenou částku zpět na účet.

U levnějších modelů dostanete zpět méně, cashback je odstupňovaný od 2000 Kč za 49 a 50″ modely řady 6000 po deset tisíc za velké 75″ televizory. Celkem jde o 49 televizorů a jejich seznam najdete opět na webu Philipsu.

75PUS7803_
Philips s technologií Ambilight

To konkurenční Samsung aktuálně nabízí ke QLED televizorům pračku s technologií QuickDrive v hodnotě až 22 990 Kč. Tahle nabídka se týká řady Q7 v 65″ a vyšších modelů a platí do 26. srpna.

Dvě Samsung Q za cen
Samsung QLED a pračka

Samsung stejně jako Philips propagují své největší taháky – u Philipsu jde o barevné LED diody po obvodu obrazovky, u Samsungu zase displej s kvantovými tečkami a připojení televizoru přes jediný tenký kabel, zatímco veškerá elektronika je v externím boxu.

Philips nabízí cashback 10 000 Kč na televizory s Ambilightem, Samsung zase pračku k televizorům QLED
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 10 hlasů

1 komentář

  1. Ještě než ten cashback začne platit, tak na eshopu Datartu je po zadání kódu (který je normálně napsaný na produktové stránce) na některé nové televize Philips 20% sleva, která může vyjít výhodněji.