Philips představil první Ambiglow 3D monitor a 21:9 IPS s 2560 × 1080

0

Společnost Philips představila na letošním berlínském veletrhu řadu světových novinek. Patří mezi ně například 29palcový model ‚Gioco’, který využívá technologii Ambiglow 3D, jež umožňuje dokonalé hraní virtuálních her.

MMD, přední technologická společnost a distributor značky Philips na českém a slovenském trhu, se chystá zahájit prodej nové řady displejů Philips, které představila na letošním veletrhu IFA v Berlíně.

Berlínský veletrh IFA je tradičním setkáním lidí, kteří hltají nové technologie. Philips představil UltraWide 21:9 displej s funkcí Multiview. Může se pochlubit ultravysokým rozlišením obrazovky s 29palcovou úhlopříčkou. Technologie AH-IPS přináší na monitoru s rozlišením 2560×1080 křišťálově čisté obrazy a brilantní barvy.

 

Philips IFA
Philips IFA

 

Podobně přelomovou novinkou značky Philips je vůbec první Ambiglow 3D displej GIOCO. Nový monitor potěší především vášnivé hráče. Špičkový ultratenký a zkosený 27palcový displej zabraňuje blikání a vytváří skutečně trojrozměrný efekt a umožňuje tak hráčům komfortní 3D zážitek.

 

Philips IFA

 

Philips IFA

 

Během veletrhu IFA Philips představil také nový IPS displej s funkcí Smart MHL. Velký 23palcový displej je vybaven nejnovější mobilní HD technologií, jež umožňuje uživatelům prohlížet fotografie, hrát hry nebo přehrávat HD videa přímo ze smartphone vybavených Androidem. Klidně jej přitom mohou ve stejný čas dobíjet.

 

Philips IFA

 

Philips IFA

 

MMD odhalila také profesionální 27palcový PLS displej Philips s křišťálově čistým, ultravysokým rozlišením 2560×1440. Ten má nepřeberné množství užitečných nástrojů. Za zmínku stojí například technologie Multiview, která umožňuje současně připojit a zobrazit duální zdroje, součástí je i špičková dvoumegapixelová webkamera. Displej je vybaven superrychlým portem USB 3.0, s nímž ušetříte čas na přenos dat, zatímco rychle nabíjíte váš smartphone. Díky známému PowerSensoru navíc šetříte podstatnou část nákladů na energie.

 

Philips IFA

 

Poslední významnou novinkou bylo odhalení 3D displeje, který nepotřebuje speciální 3D brýle. Novinka Autostereostopic 3D přináší do domácností dobré zprávy nejen pro grafické nadšence, ale i pro profesionály pracujícími s CAD aplikacemi, např. designéry interiérů nebo architekty. IPS plně podporuje širokoúhlé HD rozlišení s brilantním obrazem bez blikání.

MMD představí všechny tyto novinky na stánku Philips v hale 22. Návštěvníci budou mít příležitost se se všemi novinkami detailně seznámit, do distribuce se všechny nové hity dostanou ještě v letošním roce.

 

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips a AOC po celém světě. Kombinací silných značek Philips a AOC a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značek Philips a AOC na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Ohodnoťte tento článek!