Akce roku: Philips vás nechá vyzkoušet si televizor s Ambilightem doma na 30 dní zdarma

2

Tohle může změnit český trh s televizory. Philips vás nechá vyzkoušet si doma jeho televizor s Ambilightem zadarmo na celý měsíc. Cílem akce je ukázat tuhle technologii těm, kteří ji ještě nevyzkoušeli. Nabídka trvá do konce června.

Ambilight je velmi návyková technologie, která opticky rozšiřuje obraz. Kdo ji jednou zkusí, je velká šance, že už u Philipsu zůstane. Ale jen tak zkusit Ambilight není zase tak jednoduché, většinou kvůli tomu musíte koupit televizor.

Tip: Historie a současnost Ambilightu: Philips osvětluje okolí televizorů již 15 let

Při koupi přes internet je tu zákonná 14denní lhůta na vrácení. Tato akce se ale vztahuje i na nákup v kamenné prodejně a televizor můžete vrátit do 30 dnů. Nabídka se vztahuje na televizory Philips pro rok 2019, ne na nově představené modely pro rok 2020. Konkrétní modely najdete vypsané na webu výrobce. Jde přitom o levné (od 10 tisíc) i špičkové televizory včetně nejvyššího modelu OLED984 se čtyřstranným Ambilightem za 130 tisíc.

Ambilight je návykový

Philips má Ambilight patentovaný. Ve zprávě uvádí průzkum, podle kterého 80 % majitelů televizoru s Ambilightem opět půjde u nového modelu do Ambilightu. Ideální vzdálenost od stěny je přibližně 15 cm, méně než 5 cm už efekt omezuje.

Tip: Ve slepém testu OLED televizorů s přehledem zvítězil Philips nad Panasonicem, LG i Sony

„Z našeho průzkumu s trochou nadsázky vyplynulo, že existují dva druhy diváků. První skupina, která chce již jen televizor s Ambilightem a ta druhá, která Ambilight zatím nevyzkoušela. Ambilight se nedá popsat, ten je potřeba zažít.“ říká Petr Valoušek, ředitel TP Vision (výrobce televizorů Philips) pro Českou republiku.

Co říkáte na Ambilight?

Nákup se vztahuje na tyto konkrétní obchody:

 • Alza
 • Ambitv.cz
 • CZC
 • Datart
 • Eberry.cz
 • Elektrospecialista.cz
 • Exasoft
 • Global Elektro
 • Mall
 • Oaza Podebrady
 • Onlineshop.cz
 • Okay
 • Softcom.cz
 • Teshop.cz

Televizor je potřeba zakoupit (i na splátky) a pokud jej do 30 dnů vrátíte, prodejce vám vrátí zaplacené peníze. V případě modelů s OLED obrazovkou navíc platí akce na delší pětiletou záruku.

zdroj: TZ Philips

Akce roku: Philips vás nechá vyzkoušet si televizor s Ambilightem doma na 30 dní zdarma
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlasů

2 KOMENTÁŘE

 1. Chtěl jsem to potvrdit po Alze a tohle je výsledek:

  10:45
  Tato TV by měla podléhat aktuální akci Philipsu na 30 denní možnost vrácení zboží. https://www.alza.cz/65-philips-65oled854-d5659689.htm Je to tak?
  Přečteno 10:46
  nejsem si jistý, jestli cena bude vyvažovat funkce navíc, takže chci mít jistotu a případně možnost TV vrátit
  Přečteno 10:46
  Takovouto akci má nejspíše pouze sám prodejce Philips. Standardní vrácení zboží je na Alza.cz 14 dní a žádnou prodlouženou dobu na vrácení zde neeviduji.
  10:48
  Jste dokonce uvedeni jako jedni z hlavních partnerů této nabídky, prosím ověřte si to interně a dejte mi vědět
  Přečteno 11:01
  https://www.philips.cz/c-w/promotions/ambilight-trial.html
  https://www.cnews.cz/philips-vas-necha-vyzkouset-televizor-s-ambilightem-doma-na-30-dni-zdarma/
  Odesláno 10:50
  Odstoupení od kupní smlouvy je skutečně možné pouze do 14 dní a nikoliv do 30. U této televize nabízí Philips 5 letou záruku, která je i uvedena na našich stránkách, ale vrácení zboží do 30 dnů opravdu možné není u žádného produktu a ani u této televize. Tuto akci opravdu nemáme.
  11:02
  Myslím si, že i 14 dní doba na vrácení je dostatečná na vyzkoušení zboží a v případě, že Vám nebude televize vyhovovat a budete ji chtít vyměnit za jinou, můžete využít naší akce Výměna televize zdarma, kdy Vám na adresu doručíme novou vybranou televizi a tuto nevyhovující odvezeme.