Photoshop Express pro Windows Phone stačí na základní úpravy fotek

0

Stáhněte si Photoshop Express pro Windows PhoneVe Windows 8 už fotky prostřednicím odlehčené dotykové verze legendárního Photoshopu upravíte už více než rok. Teď se k aplikaci přidává také Photoshop Express pro Windows Phone. Využijete ho dle očekávání na běžné akce typu ořezání, natočení nebo úprava kontrastu. To nicméně zvládne systém v základu.

Co už Windows Phone bez pomoci nedovedou, je třeba odstranit efekt červených očí. Podobně jako na Instagramu si zvolíte jeden z filtrů nebo rámečků, kterým následně snímek dokonale zdeformujete. Fotomrvítek zkrátka není nikdy dost. Adobe opět připravilo placené balíčky s dodatečnými filtry nebo efekty. Aplikace komunikuje anglicky, český překlad nečekejte.

 

Teď něco z letmých zkušeností. Photoshop Express vás nechá procházet pouze snímky ze složky Camera Roll, kam se také upravené obrázky ukládají. Editor působí stroze, moc možností v bezplatném základu nenabízí. Na běžné použití nicméně stačit bude. Aplikace dále nereaguje na natočení telefonu, takže s ní lze pracovat jen v režimu na výšku.

Zdroj: Windows Phone Blog

Ohodnoťte tento článek!