Pixlr jde mrvit fotky na osobní počítače. Zadarmo i za předplatné

0

Příběh aplikace Pixlr je jeden z těch stále obvyklejších, neboť vypráví, jak se mobilní aplikace obloukem dostala na desktop. Případy programů, které začínaly na mobilech, se množí. Pro uživatele osobních počítačů je dobrá zpráva, že se většinou nějaké verze dočkáme také. Pixlr se už dříve dostal na webna smartphony.

Teď přichází jako nativní desktopový editor na úpravu snímků pro Windows a OS X. Jedná se o hipsterský nástroj snů, plný filtrů a efektů pro prznění fotografií. Není pochyb o tom, že je proměníte k nepoznání. Ne všechno ale dostanete zadarmo a spousta funkcí je k dipozici až členům Pixlr Pro. Ti platí 1,99 dolaru měsíčně, případně 14,99 dolaru ročně.

 

S Pixlrem se připravte i na pár drobných nedostatků. Efekty se stahují, takže nejdříve musíte klepnout na kategorii, překrytou symbolem mraku, až následně proběhne stažení. Obvykle je rychlé, ale když instalujete desktopový program, čekáte, že všechno funkcionalitu jste již nainstalovali. Tohle napoprvé zdržuje.

Mezi filtry se navigujete na více úrovních a pokud zrušíte aplikaci jednoho filtru, nabídka zmizí a vy se musíte znovu klepáním dostat do stejné kategorie, abyste vyzkoušeli jiný filtr. Raději neklepejte na tlačítko Cancel (Zrušit), ale rovnou vyberte jinou položku, kterou máte na dohled.

Pixlr pro desktop
Pixlr pro desktop

via gHacks

Ohodnoťte tento článek!