Placený Instapaper je zcela zdarma. Je tak podstatně zajímavější než Pocket

0

Co je Instapaper? Služba, do které si můžete ukládat články k pozdějšímu přečtení. Pro někoho může být významným faktorem naformátování článků tak, aby se vám pohodlně četly.

Pokud nějaký web není přizpůsoben pro mobilní obrazovky, můžete tak službu jako Instapaper používat k úpravě formátování. Dnes těmto službám částečně lezou do zelí některé internetové prohlížeče, např. Firefox a Edge.

To ale není předmětem dnešního sdělení. Jestliže jsme psali o tom, že LastPass převádí klíčovou placenou funkci do zdarma dostupné varianty služby, oznámení týkající se Instapaperu se nese v podobném duchu, je ale ještě lepší. Instapaper je nyní zcela zdarma, přičemž lze bezplatně používat také dříve placené funkce. Jde zejména o tyto kousky:

Vlastníkem Instapaperu je Pinterest, ale krátce. Službu koupil 23. srpna 2016.
  • fulltextové vyhledávání ve všech uložených článcích,
  • předčítání textů pomocí hlasové syntézy,
  • neomezené ukládání poznámek,
  • funkce pro posílání článků do e-čteček Kindle,
  • režim rychlého čtení, jenž rychlost zvedá díky stálé fixaci oka, viz video,
  • bez reklam.

Stávající předplatitelky a předplatitelé Instapaperu Premium dostanou zpět poměrnou část částky za aktuálně platné předplatné. Tím pádem je nyní Instapaper výrazně zajímavější než např. známější a větší konkurent Pocket. Ten nabízí řadu výše uvedených funkcí pouze v rámci předplatného, které stojí 45 dolarů ročně. Přejdete na Instapaper, pokud podobnou službu používáte?

[block]Instapaper

Zdroj: blog Instapaper via gHacks Tech News

Placený Instapaper je zcela zdarma. Je tak podstatně zajímavější než Pocket

Ohodnoťte tento článek!