Plastový iPhone by mohl nést označení 5C, napověděly fotografie krabiček

0

V září se od Applu čeká uvedení levného iPhonu pro uspokojení potřeb zákazníků, kteří nechtějí platit vysoké částky za současný iPhone 5 a budoucí iPhone 5S. Již jsme psali o tom, proč by jej měl Apple uvést a pravděpodobný vzhled je již také známý. Chybí tedy především název. Apple nemůže zvolit iPhone mini, protože má být plastový model stejně velký jako současná pětka.

Údajné krabičky iPhonu 5C (zdroj: WeiPhone)
Údajné krabičky iPhonu 5C (zdroj: WeiPhone)

Podle fotek, které se objevily na čínském fóru WeiPhone by mohlo jít o iPhone 5C. Na fotce jsou vidět údajné krabičky, ve kterých by se telefon mohl prodávat. Na rozdíl od předchozích modelů by mělo jít o plastové balení. Tento materiál již Apple zvolil třeba u iPodů. Samozřejmě se jedná o pouhé spekulace, avšak označení 5C by cekem dávalo smysl. Parametry mají být velmi podobné současnému iPhonu 5 a největší změna by se měla udát především v materiálu šasi.

A zatímco v minulosti doplnění o písmeno S znamenalo Speed (resp. Speed a Siri u iPhonu 4S), Céčko by mohlo vyjadřovat hned několik adjektiv. Podle 9to5Mac by to mohlo být Color či plastiC, popř. polyCarbonate. A doplnit si za to můžeme také China, Cheap nebo Consumer.

Zdroj: Cnet.com

 

Ohodnoťte tento článek!