Plnohodnotná navigace z iPhonu díky držáku Dension

0

Pokud přemýšlíte o tom, jak co nejvhodněji propojit svůj iPhone s audio systémem v autě, společnost Dension by mohla mít řešení. Jedná se o speciálně navrženou kolébku, do které se umístí telefon a pomocí aplikace Car Dock Mode (ke stažení na App Store) z něj získáte společníka na cesty, se kterým jste schopni ovládat veškerou komunikaci a další aplikace.

Držák pro iPhone Dension Držák pro iPhone Dension

Kolébka na telefon má v sobě také integrován vlastní mikrofon, který slouží pro přijímání hlasových příkazů a telefonování. Výhodné je připojit telefon k autorádiu v automobilu, což je možné zrealizovat buď pomocí Bluetooth, případně prostřednictvím AUX kabelu či FM vysílače. Pak už můžete pohodlně poslouchat hudbu uloženou v iPhonu nebo telefonovat s volnýma rukama.

Držák pro iPhone Dension Držák pro iPhone Dension

Držák lze umístit klasicky buď na přední sklo, případně na palubní desku. Kolébka navíc umožňuje jak horizontální, tak vertikální polohu dle potřeby. Pomocí standardní 12V autozásuvky pak probíhá nabíjení telefonu. Pro samotné ovládání iPhonu za jízdy slouží buď již zmíněná aplikace zdarma (Car Dock Mode), eventuelně prémiová aplikace Car Finder, která navíc přináší např. ovládání internetového rádia. Velké ovládací ikony zjednodušují ovládání za jízdy.

Držák Dension je u nás v prodeji za cenu 2 020 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Ford

Ohodnoťte tento článek!