Plus Minus: vyberte si, které kruhy z Google+ uvidíte ve streamu

0

Náruživí plusáci se určitě setkali s problémem, že lidé z jejich kruhů mají občas své dny a píšou častěji, než je únosné číst. A dnes s boomem Google+ Pages jste si možná přidali dalších deset dvacet stránek, které spamují z prvotního nadšení.

Jenže co když stránky i lidi chcete sledovat, ale jen občas? Když chcete, aby ve streamu měli prioritu lidé z jednoho kruhu a ty další byste sledovali třeba jen párkrát do týdne? Můžete se podívat pouze do konkrétního kruhu místo streamu, nebo můžete stream naučit, co zobrazovat. Oficiálně to Google zatím neumí, ale s doplňkem Plus Minus pro Chrome to funguje.

Plus Minus Plus Minus

Plus Minus nemá žádné nastavení, změny na stránce proběhnou automaticky po refreshi (F5). Jak vidíte na druhém obrázku, už si můžete zatrhnout, který kruh bude ve streamu viditelný.

Plus Minus Plus Minus

Další vychytávkou je možnost sbalení příspěvků. K tomu slouží dvojice odkazů Expand a Shrink pod polem pro vkládání statusů. Volba Shrink příspěvky sbalí a zobrazí pouze jeden řádek jako třeba v Gmail, Expand vrátí vše do normálu. Položka Wide zase převede stránku tak, že lépe využije prostor na širokoúhlých displejích. V mém případě ale stránku zobrazí chybně a tento režim je nepoužitelný.

Via +Lukáš Chlebik

Ohodnoťte tento článek!