Počítač místo autoradia

0

obrazovkou, který se vejde namísto běžného autorádia. Výsuvný monitor je umístěn na kloubu, který mu umožňuje natáčení vodorovně i svisle – tak, aby ze všech míst v autě byl dobře čitelný.

Hardwarová výbava není nejhorší: počítače je k dispozici ve dvou základních verzích, které se vzájemně odlišují pouze velikostí pevného disku: první varianta nabízí 40, druhá pak 80 GB úložného prostoru. Obě verze jsou osazeny procesorem Via taktovaném na frekvenci 1,3 GHz, který má k dispozici 256 MB operační paměti. Displej je dotykový a nabízí rozlišení 800 x 480 obrazových bodů. Hmotnost celého počítače je 2,5 kg.

Kromě těchto dvou základních konfigurací je k dispozici ještě konfigurace doplňková: ta přichází se 120 GB pevným diskem a 512 MB operační paměti, zcela nepochopitelně však nabízí procesor taktovaný pouze na frekvenci 1 GHz. Součástí balení všech verzí je uživatelský manuál, cédéčko s ovladači a Bluetooth USB klíčem. Ten se připojuje prostřednictvím konektoru v zadní části počítače.

Ceny se v závislosti na konfiguraci pohybují od 578 dolarů (asi 10 500 korun) do 656 dolarů (přibližně 11 800 korun). To není příliš a vsadím se, že zloději autorádií budou nadmíru potěšeni.

 Odkazy k tématu: Navisurfer II

Počítač místo autoradia

Ohodnoťte tento článek!