PODA virtuálem. Výhodná nabídka je určena jen pro současné zákazníky

0

Už jsou to čtyři měsíce, kdy jsme poprvé psali o mobilních plánech ostravského internetového poskytovatele PODA. Firma čerstvě zveřejnila, jak bude nabídka služeb GSM vypadat. Provoz startuje 14. 10., poběží v síti GSM (T-Mobile) a jediný nabízený tarif je určen pouze pro stávající zákazníky internetu nebo televize.

Služba Cena
paušál 49 Kč
volání ve vlastní mobilní síti  0,39 Kč
volání ve vlastní pevné síti 0,49 Kč
volání do ostatních sítí 1,49 Kč
SMS ve vlastní síti 0,79 Kč
SMS v ostatních sítích 1,49 Kč
MMS 4 Kč

Paušál za 49 Kč láká hlavně na výhodné volání ve vlastní síti (pevné i mobilní), minuta hovoru je dokonce levnější než esemeska. Do ostatních sítí budou zákazníci volat i psát za 1,49 Kč. Tarifikace hovorů je 60+1. Převod čísla stojí 249 Kč, aktivace první SIM je zdarma. O datových balíčcích zatím operátor mlčí.

Dle výše paušálů u internetu a televize bude PODA nadělovat také volné minuty. Při měsíční útratě do 249 Kč je mobil bez volných minut a další aktivace dalších SIM bude za 99 Kč. S útratou od 250 do 399 Kč počítejte s 20 volnými minutami a 49 Kč za aktivaci dalších SIM. A při útratě 400 Kč a více je to 40 volných minut a bezplatná aktivace dalších SIM.

 

PODA v tuto chvíli poskytuje optický internet na Ostravsku a v Brně, bezdrátovou síť vede v Praze, Jihočeském, Jihomoravském, Moravskoslezském kraji a na Vysočině. Podle finanční zprávy z roku 2012 měla PODA 30 000 zákazníků internetu (28 900 domácností a 1100 firem), z toho 15 000 jich využívalo i televizní služby.

Zdroj: PODA

PODA virtuálem. Výhodná nabídka je určena jen pro současné zákazníky

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nigérii? Jsem zvyklí, že mnohé služby a aplikace nejsou hned dostupné pro ČR. 🙁
    Musíme si počkat… nejdřív USA a západní Evropa a Nigérie… pak snad i my.
    Čekal bych spíš Čínu nebo Indii. V Indii ale Nokie úspěšně vydělává hlavně na “falešných smartfounech” – řada Asha. V Číně je každá komunikace třeba patřičně sladit s tamní “legislativou”. Jako to dělá Microsoft a všichni další, co chtějí v Číně podnikat.
    Nigérie bude asi pro Lumie důležitý trh.  😉