Cnews FM: Android 10 představuje příjemnou evoluci [podcast]

Desítku už nemá jen Microsoft.

2

Program pořadu

V prvním plnohodnotném zářijovém týdnu Google vydal Android 10. Sice ho už nedoprovází sladkosti, nové funkce nás ale potěšily. V podcastu Cnews FM si je rozebereme.

Tento pořad si můžete stáhnout také ve formátu MP3 (40 MB).

Minulý díl Cnews FMRetro speciál s Radkem o všem a o ničem

Cnews FM: Android 10 představuje příjemnou evoluci [podcast]
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Já doufám, že ta lišta s tlačítky půjde vždy vyvolat, jinak chudáci noví uživatelé. Pravda, Google to částečně zabil, když před několika verzemi změnil podobu ikonek na té liště na nic neříkající (z logického domečku se stalo kolečko), ale pořád lepší jak nic. Nadáváme, že jsou zbytečně velké display a pak tam vadí malá lišta, která se tam, kde nemá být (Youtube) schovává?

    Za nejlepší věc v této verzi považuji lepší nastavování oprávnění aplikací, nic jiného mě nezaujalo. Ale stejně mám Honor 8, který mi zatím HW bohatě stačí a kvůli A10 ho měnit nebudu.

    Docela mě pobavila ta věc s lepší aktualizací. Přemýšlím, kolikrát jsme slyšeli stejnou písničku. Je to snad už 5x, co měly být problémy s aktualizací „vyřešeny“, ale stále nepozoruji, že by se to, až na Android One, výrazněji hnulo k lepšímu.

  2. Možná jsem zpátečník ale ta tři tlačítka měla být v proužku mimo displej, pouze softwarová cesta spoléhá na to že se nic nerozbije, většinou to chodí, ale jak se něco pokazí tak je problém telefon i restartovat.