Cnews FM: Všechno, co už víme o Xboxu Series X [podcast]

Všechno, co jste chtěli vědět ohledně nového Xboxu, ale báli jste se zeptat. Shrnujeme nové i starší informace a konzoli zasazujeme do kontextu herního plánu Microsoftu.

6
Xbox Series X
Xbox Series X

Program pořadu

Novinek kolem Xboxu Series X je pořád dost. Microsoft se totiž rozhodl, že bude informace průběžně trousit po kouskách. Čerstvě představil další funkce a parametry chystané konzole. Např. se dočkáme i ray tracingu pro zvuk. V tomto díle podcastu Cnews FM shrnujeme nejen tyto nové, ale také starší informace. V diskuzi konzoli zasazujeme do kontextu – plány Microsoftu z konzole už dělají pouze určitou část herního byznysu.

Tento díl si můžete stáhnout ve formátu MP3 (39 MB) nebo OGG (29 MB), případně použijte přehrávač níže.

Minulý díl Cnews FM: První novinky v Androidu 11 a zřejmě dražší nové konzole

Cnews FM: Všechno, co už víme o Xboxu Series X [podcast]
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

6 KOMENTÁŘE

  1. Christopher Nolan taky placal proti novym technologiim v televizich. Je to vtipny, kdyz mluvite o 60FPS, 120FPS, mooozna 240FPS a filmy mate ve 25FPS. Ale nevadi, hry x filmy jsou do urcite miry konkurence a mne nevadi, kdyz jeden z nich prejede toho druheho.

    Jinak je hezky, jak nas MS zivi, ale konzole jsou daleko, aby si nevystrileli naboje, pak prijde Sony a tesne pred zahajenim prodeju se bude mluvit jen o Playstationu, taky se muze stat.