Podívejte se dovnitř Ultrabooku XPS 13, Dellu unikl servisní manuál

0

Na stránkách podpory Dellu se objevila zajímavá věc. Zřejmě v souvislosti s připravovaným uvedením prvního Ultrabooku značky, modelu XPS 13, na trh, bylo publikováno několik manuálů. Mezi nimi je i uživatelská příručka (owner’s manual), která poněkud neobvykle obsahuje i instrukce k výměně jednotlivých funkčních částí notebooku od akumulátoru až po základní desku či konektor napájení.

S největší pravděpodobností se jednalo o omyl, protože než jsem stihl tuto novinku napsat, manuál ze stránek opět zmizel. Pravděpodobně se ani nejednalo o skutečnou uživatelskou příručku, ale spíše o špatně pojmenovaný servisní manuál – v příručkách pro uživatele se totiž zpravidla dozvíte, kde se notebook zapíná, ne detailní postup pro výměnu chladiče.

 

Uvolnění uniklého manuálu pro veřejnost se asi nakonec nedočkáme, což je nepochybně škoda; na druhou stranu, s výjimkou úplně nových notebooků se obvykle po chvilce na Googlu dá najít návod na rozborku a pokud se někdo hrabe v přenosných počítačích, hledat na internetu snad umí taky. Ale stejně…

Zdroj: Dell (via Engadget)

Ohodnoťte tento článek!