Podívejte se na videochat s Xboxem 360

0

Kinect je zcela novým způsobem ovládání her u konzole Xbox 360, toto zařízení toho však zvládne mnohem více. Protože v sobě obsahuje integrovanou kameru, je vhodným kandidátem i pro internetovou telefonii.

Uživatelé Xboxu 360 s doplňkem Kinect a Live Gold účtem tak budou moci videotelefonovat nejenom s ostatními uživateli této služby, ale také s běžnými uživateli používajícími počítačovou verzi Messengeru.

Zařízení Kinect je však mnohem inteligentnější než běžné webkamery. Obsahuje totiž sofistikovanou technologii pro analýzu obrazu, kterou využívá i při videotelefonování: automaticky zaostřuje a zaměřuje osobu či osoby v místnosti, jak se můžete přesvědčit na následujícím videu.

Zdroj: Windows Team Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Má to svoj zmysel.
    Ja síce používam Operu pod Win. XP, takže som si ballot, ešte neužil. Ale pri budúcom prechode na Win. 7, prípadne Win. 8, budem určite rád, keď si budem môcť moju obľúbenú Operu nainštalovať priamo a nie tak, že ju budem sťahovať integrovaným Internet Explorerom :-).

  2. Operu jako prohlížeč mám nejradši, ale co předvádí její představitelé je ostuda… chtělo by to trochu sebereflexe – prostě selhává prezentace, marketing, Opera si nevytvořila zdaleka takový hype jako ostatní … možná má mínus v tom, že nemá tak specifickou, jasnou přednost jako ostatní (FF addony, Chrome rychlost), je to „jen“ hezky sehraný celek

  3. jak už jsem psal k někomu do vlákna…
    tak rétorika je politicky jasná.. přece nepřijdou, „soudruzi, zmýlili jsme se, a bylo to na hnědý ze spodku zad, všechny ty melouny, který jsme do toho dali, ty spory, ten boj za ballot :-D“