Podpora Windows Vista RTM končí!

0

Dnes byla oficiálně ukončena podpora systému Windows Vista RTM. Přesně za tři měsíce, 13. července, vyprší podpora  dalšího operačního systému Windows XP SP2.

Microsoft pro Windows Vista RTM již nebude nadále poskytovat žádnou formu podpory jako jsou aktualizace, hotfixy a odborná pomoc (Microsoft Customer Service) a systém tak zůstane nechráněn proti nejnovějším hrozbám.

Řešení je naštěstí jednoduché: stačí nainstalovat první, nebo lépe i druhý servisní balíček, neboť tyto verze jsou nadále podporovány a navíc obsahují řadu dalších záplat a menších vylepšení. Možností je rovněž upgrade na nejnovější systém Windows 7.

Zdroj: Microsoft Support Lifecycle Blog

Podpora Windows Vista RTM končí!

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Pokud je mi známo, tak telefony Sidekick byly také z produkce Microsoftu, takže MS s ničím novým nepřichází – možná jen vylepšuje. Navíc tato synchonizace všeho existuje i na Windows Mobile se službou MyPhone. Člověk si nastaví zda, co, jak často a zda automaticky, nebo manuálně chce synchronizovat a podle toho se mu obsah také přesouvá do on-line podoby. Navíc ve webovém rozhraní má možnost určité věci archivovat, takže při příští synchronizaci se tyto smažou z telefonu a zůstanou dostupné pouze na webu. Není to tedy jen vlastnost Windows Phone 7. Navíc dost pochybuji, žeby právě telefony Kin pracovali s novým systémem Windows Phone 7, takže titulek je zavádějící. WP7 ještě není na trhu a to co mají v sobě telefony Kin je jen nějaké speciální rozhraní a aplikace postavené nad klasickým WinCE jádrem. WP7 bude unifikovaný systém, jehož rozhraní i parametry MS nedávno předstail a telefony Kin jim neodpovídají. Je to tedy Windows Phone zařízení, ale ne s Windows Phone 7 systémem…