Pohodlnější hledání přímo v Gmailu

0

Společnost Google je známá mimo jiné zajímavými inovacemi svých produktů. Různé experimenty a projekty, jež zatím nejsou dostatečně vyzrálé pro oficiální nasazení do provozu, nabízí k vyzkoušení v Labs (Laboratořích) některých svých produktů včetně oblíbeného Gmailu.

Již dříve jste si v rámci Gmail Labs mohli aktivovat funkci Google Search, jež umožnila prohledávat web a jednoduše přidávat relevantní odkazy do právě komponované zprávy bez nutnosti opustit rozhraní e-mailu. Tato funkce se nyní dočkala vylepšení.

Rychlý vyhledávač se nyní mnohem více podobá tomu velkému: vyhledá slovníkové definice (pokud přidáte slovíčko „define“), obsahuje funkci kalkulačky, navrhne opravené výrazy, pokud uděláte překlep a zobrazí i informace o počasí a výsledky relevantní k určité oblasti. Bohužel stále nelze vyhledávat v Google Mapách.

Zdroj: Readwriteweb

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Když jsem toto četl, tak mé srdce zajásalo. Ovšem pak jsem byl spražen omezením pro čipset. Přesně toto se mi totiž děje při kopírování na flash disk, ale bohužel se má deska honosí chipsetem AMD 770, takže je pro mne oprava nepoužitelná. Doufám, že podobný fix vyjde i pro mě. :-/