Pokki bude distribuovat všechny hry od Zyngy. Hlásí i spojenectví s Acerem

0

Ztracená klasická nabídka Start podnítila vývojáře, aby přispěchali s vlastními náhražkami. Jedna z nich, Pokki, si vede slušně z hlediska počtu stažení. Oproti přímé konkurenci Pokki buduje vlastní platformu pro webové a jiné aplikace. Pánové ze SweetLabs překvapili a oznámili nikoli nezajímavé spojenectví s obrovským výrobcem počítačů Acer a herním specialistou Zynga. Úlohu každého si jistě snadno domyslíte.

Recenze: Pokki: 34 miniaplikací pro hlavní panel v jednom balení

Facebooková herní bublina splaskla a společnosti Zynga se v poslední době příliš nedaří. Propouštění u ní není ničím výjimečným. Teď bude dodávat hry ve spolupráci s Pokki. Které? Všechny. Acer bude pro změnu předinstalovávat upravenou verzi Pokki na údajně všechny nové počítače. Asijskému výrobci jde hlavně o hry, proto se výsledný softwarový produkt bude nazývat Acer Games a bude obsahovat výhradně hry.

 

Kromě titulů od Zyngy budete moct pařit Angry Birds, Plants vs. Zombies, Cut the Rope, The Godfather a Dragons of Atlantis. Jestli byste si rádi vyzkoušeli alternativní nabídku Start, zamiřte na www.pokki.com, případně rovnou do herního oddělení.

Acer GamesFoto: AllThingsD

Zdroj: AllThingsD via Pokki

Ohodnoťte tento článek!