Policie evakuovala všechny budovy Seznamu v Česku. V jedné je prý bomba

7
Seznam recepce
Centrála Seznamu
-
Zdroj: Seznam

Policie ČR právě dokončuje evakuaci deseti budov, ve kterých má kanceláře Seznam. Důvodem je anonymní oznámení, že v jedné z nich je bomba. Uzavřena je také Radlická ulice, kde má Seznam centrálu.

Anonymní oznámení měla policie obdržet kolem 13 hodiny. Seznam sídlí v Praze na Radlické ulici, pobočky má v Praze – Holešovicích, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Zlínu, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni a Libereci. Evakuovány jsou všechny pobočky.

Mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová pro Cnews potvrdila, že evakuace je již u konce. Týkala se zhruba 500 lidí, kteří aktuálně dochází do kanceláří. Dvě třetiny jsou na homeoffice.

Seznam má přibližně 1500 zaměstnanců, ale v budovách sídlí i jiné firmy. Policie uvedla, že se evakuace dotkla víe než 3000 osob.

Seznam.cz vlastní Ivo Lukačovič. Budovy nyní prohlížejí policisté a na místě pomáhají i hasiči.

zdroj: Policie ČR

Policie evakuovala všechny budovy Seznamu v Česku. V jedné je prý bomba
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 3 hlasů

7 KOMENTÁŘE

  1. Tak mě napadá, už někdy někde ta bomba opravdu byla? V rámci ČR pochopitelně. Nebo i po dvaceti letech tenhle trik s nahlášením bomby pořád zabírá, ačkoliv nikdy nikdo žádnou bombu nenašel?

      • Já jo. Lepší než dělat pitomce před budovou a čekat než za 3 hodiny zjistí, že tam kupodivu nic není a jít zase zpátky.

        To je jako s tou výhružkou Babišovi. Kdyby ho chtěl někdo fakt oddělat, tak to rovnou udělá a nebude mu to předem oznamovat, takhle se atentáty nedělaj. Tady jsme v ČR, lidi tu bomby ani zbraně nemaj, tak páchají atentáty a bombové útoky jen hypoteticky po telefonu 😀