Polšťář do obýváku a univerzální ovladač v jednom

0

Ovladačům zapadlým kdesi v gauči je konec. Stejně tak nudném polštářům, které nemají jinou funkci než okrasnou. Pillow Remote Control od Brookstone řeší oba problémy. Za 30 dolarů dostanete chlupatý ovladač, na který si můžete i pohodlně lehnout.

Ukrývá v sobě kódy pro pětistovku různých přístrojů, současně dokáže ovládat šest různých (TV, video, satelit, DVD, kabelový tuner a audio sestavu). Signál vysílá infračervená LED s širokým záběrem, takže zřejmě není nutné mířit přímo na přijímač.

Ptáte se, jestli nebude polštář přepínat programy, když na něm budete ležet? To je vyřešeno tlačítkem Activate v rohu. Dokud jej nestisknete nebo 60 vteřin nepoužíváte žádnou funkci, ovladač nefunguje.

Pillow Remote ControlPillow Remote Control, zdroj: Brookstone

Nevím, jak vy, ale já bych ocenil i integrovaný budík a signál vyslaný přes Bluetooth do mobilu, že má ztlumit vyzvánění, když si lehnu. Tak snad příště.

Zdroj: Brookstone (via Gizmodo)

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. jedna vec je podpora systemuv mobiloch, druha je bezpecne protokoly v sieti, ale podla najnovsich info sa AT&T, Verizone a T-mobile v USA uz dohodli na spolupraci a implementacii … to moze celkom zamavat s Maestro a Mastercardami a pod 🙂 …