Pornhub poskytne účet Premium kvůli karanténě celé Itálii zadarmo

0

Italská vláda ohlásila kvůli koronaviru karanténu pro celou zemi. Zpříjemnit tyto nelehké časy se obyvatelům Apeninského poloostrova pokusí server Pornhub. Na zbytek měsíce jim zadarmo odemyká předplatné Premium. V počtu přístupů na Pornhub je podle posledních statistik Itálie sedmá na světě. V boji s koronavirem se jí však bohužel nedaří a počet nakažených je už hodně přes deset tisíc lidí.

V Itálii budou nyní zavřené všechny obchody kromě potravin a lékáren. Uživatelé v karanténě nebudou muset zadávat číslo kreditní karty a přístup má trvat minimálně do konce března. Pornhub také věnuje jedno procento zisku z „dceřinky“ Modelhub místním nemocnicím.

Pornhub Itálie
Oznámení uživatelům

Porušení karantény vyjde draho, Pornhub naopak levno

Obyvatelům, kteří karanténu poruší, hrozí pokuta 2500 €. Pokud však někoho nakazí a dotyčný na nákazu umře, mohou být obviněni i z vraždy. Pro místní možná další dobrý důvod zůstat doma a využít nabídku Pornhubu. Průměrný Ital či Italka stráví na Pornhubu 10 minut a 5 sekund.

pornhub
Pornhub, ilustrační obrázek

Pornhub již v minulosti pomáhal. Zavedl titulky pro neslyšící či se angažoval v čištění pláží od odpadu. Česko se do stavu karantény pomalu blíží také.

zdroj: thenextweb.com

Pornhub poskytne účet Premium kvůli karanténě celé Itálii zadarmo
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 8 hlasů