Nahotinky a kryptoměna k sobě patří. PornHub podporuje anonymní Verge

1
Kryptoměna Verge
Kryptoměna Verge

Pornu se přikládá magická moc. Rozhodlo prý válku formátů VHS vs. Betamax, naučilo lidi platit za obsah na internetu (ha ha) a teď se snaží udělat mainstream z kryptoměn. Jedna z ikon průmyslu – PornHub – nově přijímá platby v kryptoměně Verge (na burzách používá kótu XVG).

Podle CoinMarketCapu je Verge 23. největší kryptoměnou, co se týče tržní hodnoty. Ta v době psaní článku činila miliardu dolarů. Verge vznikl již v roce 2014, tehdy se ještě jmenoval DogeCoinDark. Až do loňska nebyl příliš zajímavý. Vystřelil nahoru až při prosincové zlaté horečce, kdy jeho hodnota vzrostla během týdne asi třicetinásobně.

TIP: Rána pro kryptoměny. Steam už nepřijímá Bitcoiny

Verge se jako několik stovek dalších kryptoměn chvástá tím, že je to „měna pro běžné použití“. Platby s ní jsou prý rychlé, levné a bezpečné. Poslední důvod vyzdvihuje i PornHub. Verge má samozřejmě veřejně přístupný blockchain, ale tvůrci měny tvrdí, že veškeré transakce protékají přes anonymizační sítě Tor a I2P, kde se maskují IP adresy a transakce nelze vystopovat. U utrácení za nahotinky se to může hodit.

Nahotinky a kryptoměna k sobě patří. PornHub podporuje anonymní Verge
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů

1 komentář