Nahotinky a teď bezpečnost. PornHub spustil vlastní bezplatnou VPN

1
VPNhub
VPNhub

Porno nehýbá jen různými tělesnými orgány, ale také světem moderních technologií. Nejlepším příkladem je PornHub, jehož provozovatelé každý chvíli překvapí nějakou hi-tech vychytávkou.

V roce 2015 to byl chytrý náramek WankBank, rok nato virtuální realita a loni umělá inteligence třídící videa do kategorií. Letos se PornHub začal zajímat o kryptoměny a teď firma představila i vlastní VPN – virtuální privátní síť.

VPNhub je zdarma a bez omezení na množství přenesených dat. Tvůrci slibují, že je to ideální řešení, jak se schovat a zabezpečit provoz v otevřených Wi-Fi sítích. VPNhub má přes 1000 serverů v 15 zemích a slibuje, že veškerý provoz anonymizuje a neuchovává žádné logy. K dispozici je formou aplikací pro Android (Play Store), iOS (App Store), Windows a macOS. Zdarma ji lze využívat pouze na mobilních platformách.

Bezplatná verze je ovšem v našich podmínkách jen těžko použitelná. V mém případně se rychlost pohybovala do 0,5 Mb/s v obou směrech, latence činila okolo 400 ms a vypadla více než polovina přenesených packetů. Navíc si ani nemůžete vybrat, ke kterému serveru se připojíte a čí IP adresu získáte.

TIP: Čína utahuje opasky. Bezplatná Opera VPN končí

To vše samozřejmě řeší prémiová verze, která na iOS stojí 359 Kč měsíčně nebo 2050 Kč ročně. Za to dostane plnou rychlost, výběr serverů, podporu 24/7 a také integrovaný blokátor reklam. Za danou cenu (a často spíš mnohem levněji) ale seženete i jiné bezpečné VPN. A bezplatnou VPN mnohem lépe a s méně omezeními nabízí ProtonVPN.

PS: VPNhub sice patří PornHubu, ale jinak nemá s pornem nic společného, je to klasickáí VPN použitelná pro všechny možné služby.

Nahotinky a teď bezpečnost. PornHub spustil vlastní bezplatnou VPN
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 6 hlasů

1 komentář