Hlavní navigace

5 důvodů, proč zvolit profesionální hosting od CZECHIA.com

Zdroj: Redakce

1. Špičkové technologické zázemí

Komerční sdělení
29. 9. 2015

Sdílet

Webhostingové služby, které poskytujeme našim zákazníkům, běží na vysoce kvalitním hardware DELL, který po letech zkušeností považujeme za nejlepší na trhu. Máme dvě vysoko dostupné linky na páteřní síť, abychom zabezpečili dostupnost prezentací našich klientů za všech okolností. Pro vysokou dostupnost nejen po celé ČR máme jeden z našich nameserverů umístěný v americkém městě Atlanta. Poštovní služby vyhovují nejvyšším nárokům s kvalitní ochranou proti spamu a malware.

2. Nonstop kvalitní zákaznická podpora

Poskytovatelé hostingu se často pyšní nonstop zákaznickou podporou. Občas se ovšem jedná pouze o možnost poslání e-mailu s automatickým potvrzením přijetí. Problém je ale vyřešen až další den v ranních hodinách. Zákaznická podpora CZECHIA.com s vámi bude komunikovat i po telefonu opravdu 24 hodin 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Czechia

3. Opravdu zabezpečený hosting

Bezpečnost uživatelů internetu u nás není pouhý odstavec ve směrnicích. My chráníme návštěvníky aktivně. Na všech našich hlavních projektech je nasazen prestižní EV SSL certifikát od největší certifikační autority světa – Symantec. Aktivně podporujeme i zabezpečení projektů našich zákazníků. K hostingu vám nyní dáme důvěryhodný SSL certifikát RapidSSL v hodnotě 349 Kč zdarma. Navíc vám ho naši administrátoři bezplatně a profesionálně na hosting nasadí.

4. CZ doména v ceně ročního hostingu

Nejrozšířenější doménou v České republice je národní CZ doména. Při vyhledávání informací čeští uživatelé Internetu upřednostňují právě domény s českou koncovkou. Výběr domény pro jakýkoli internetový projekt by tedy měl toto uživatelské chování respektovat. U CZECHIA.com nyní získáte CZ doménu v ceně ročního hostingového programu.

5. Open Source aplikace si spustíte do minuty

Před nedávnou dobou jsme spustili snadnou instalaci Open Source aplikací. Díky tomu si nainstalujete více než 20 celosvětově oblíbených aplikací do minuty. Bez nahrávání souborů na ftp, vytváření databází a instalace. Většina našich zákazníků zvládla nainstalovat WordPress během několika sekund. Vyzkoušejte si i vy snadnou instalaci Open Source aplikací na profesionálním a zabezpečeném hostingu.

Skvělé akce na vás již čekají

Víme, že cena je důležitá. Proto pro vás nyní máme skvělou akci na náš profesionální webhosting! Na omezenou dobu jsme snížili cenu všech hostingových variant o 50 %. Díky tomu na nejoblíbenější variantě hostingu Linux od CZECHIA.com ušetříte přes 1000 Kč!

Vyzkoušejte profesionální a zabezpečený hosting se snadnou instalací Open Source aplikací ještě dnes a k roční objednávce od nás dostanete jako dárek SSL certifikát zdarma a CZ doménu v ceně. Více informací najdete na Velká podzimní hostingová akce na CZECHIA!