Hlavní navigace

E-BLUE – herní sluchátka Mazer Type X

Zdroj: Redakce

Značka počítačových doplňků E-Blue představila novinku z oblasti herních produktů, a to profesionální herní sluchátka Mazer Type X s mikrofonem. Sluchátka jsou spojením kvality, atraktivního LED podsvícení, které lze různě nastavit a pohodlného nošení. Sluchátka uzavřeného typu vynikají měkkým polstrováním, které dokonale přilne k uším. Polstrovaná čelenka zmírňuje tlak oblouku na hlavu. Zvláštní pozornost je věnována i modrému 3D tkanému kabelu, který doplňuje luxusní design sluchátek.

Komerční sdělení
30. 1. 2013

Sdílet

Mazer Type X Mazer Type X Mazer Type X

Mazer Type X Mazer Type X Mazer Type X

Požitek ze hry
Speciální reproduktor Vám přinese vynikající basový efekt, který oceníte zejména při bojových hrách. 40 mm neodymové měniče jsou spolu s uzavřenou konstrukcí sluchátek zajišťující izolaci okolních zvuků to nejlepší pro dokonalý zážitek ze hry. Frekvenční rozsah 20 Hz – 20 KHz spolu s citlivostí 100 dB (při 1000 Hz) Vám poskytnou mimořádný zvukový efekt. Měkké, tlak omezující náušníky přináší maximální pohodlí při nošení.

Fascinující LED podsvícení
Podsvícení můžete díky multifunkčnímu ovladači na kabelu nastavit tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám. Unikátní systém LED podsvícení je instalován přímo ve sluchátkách. Chladné modré světlo vytváří fascinující jiskřící efekt, který dává vyniknout propracovaným detailům sluchátek. Podsvícena jsou nejen sluchátka, ale také multifunkční ovladač.

Jedinečný multifunkční ovladač
Multifunkční ovladač se nachází na kabelu a je ze spodní strany opatřen silikonovým povrchem. To umožňuje upevnit ovladač např. na desku stolu (popř. odlepit a připevnit na jiné místo). Prostřednictvím tlačítek multifunkčního ovladače můžete přepínat světelné efekty a zapínat/vypínat mikrofon. Kolečkem ovladače pak nastavujete hlasitost.

Herní sluchátka Mazer Type X zakoupíte v síti specializovaných prodejen spotřebního materiálu a počítačových doplňků SMAT a také u E-Blue partnerů, jejichž kontakty naleznete na stránkách www.e-blue.cz/store.html. V těchto prodejnách a e-shopech zakoupíte také další produkty z řady Mazer, a to herní myši ve třech barevných provedeních, herní podložky ve čtyřech různých velikostech či herní klávesnici s barevně vyznačenými nejpoužívanějšími klávesami.

Doporučená koncová cena s DPH a SN: 1 327 Kč
Distributor CZ: LAMA Plus
Distributor SK: LAMA Plus Slovakia