Hlavní navigace

Kupte Windows tablet nabitý LEGO zábavou a soutěžte o super ceny

Zdroj: Redakce
Komerční sdělení
20. 5. 2015

Sdílet

Zapojte se do soutěže o ceny pro celou rodinu. Co můžete vyhrát? Stavebnice LEGO®, rodinnou vstupenku na LEGO® KidsFest Praha, a dokonce zájezd do Legolandu!

Lenovo Miix 3 8 je kompaktní tablet se čtyřjádrovým procesorem, který si můžete pořídit jen za 3 499 Kč, a to včetně systému Windows 8.1. Díky tomu na něm spustíte aplikace, na které jste zvyklí z počítače. Tablet navíc obsahuje balík služeb Office 365 na jeden rok a Bing Smart Search, který je navržen pro bezproblémové vyhledávání v rámci webu, tabletu, aplikací i cloudu. Vychutnejte si hudbu na dosah ruky. Lenovo Miix 3 8 je skvělý pro rodiče, kteří potřebují chvíli pracovat, i pro děti, které se chtějí zabavit při dlouhé chvíli. Naplno ho oceníte při cestování i na dovolené. Špičkové hliníkové tělo tvoří elegantní i odolnou schránku a tablet má také integrované webkamery.

Lego tablet

Stáhněte si zcela zdarma TV seriály s LEGO® hrdiny. Stačí zadat na soutěžním webu kód z balení tabletu. Vaše ratolesti tak budou mít své oblíbené hrdiny z řady LEGO® Friends, Ninjago a Chima na dosah ruky.

Vyhrajte lístky na festival LEGO® KidsFest Praha, který proběhne 13. 6. – 28. 6. 2015. Čeká vás více než 7 miliónů kostek LEGO® ke stavění, jedinečné autorské práce stavitelů uměleckých děl z LEGO® kostek, unikátní stavby od členů LEGO® fan klubů ze střední a východní Evropy a mnoho dalšího.

Vyhrát můžete také lístky pro svou rodinu do LEGOLAND Deutschland! Ve velkém zábavním parku můžete strávit den plný legrace a adrenalinu. Je rozdělen do tematických celků a neustále se inovuje v souvislosti s novými stavebnicemi.

Vyplňte na soutěžním webu tipovací otázku. Soutěž probíhá od 11. 5. do 5. 7. 2015 ve třech kolech. Celkem se hraje o 3× rodinný zájezd pro 4 osoby do LEGOLAND Deutschland, 3× rodinné vstupné na LEGO® KidsFest a 100× stavebnici LEGO®. Soutěžte na webu www.tabletzavizo.cz.