Hlavní navigace

Mobile Internet Forum 2021: Trendy ze světa mobilního internetu

Zdroj: Internet Info
23. září se již počtrnácté sejdeme s odborníky na mobilní aplikace a jejich vývoj, trh mobilních operátorů, 5G sítě, praktické právo platné pro práci s daty, mobilní analytiku nebo mobilní uživatelské preference.
Komerční sdělení
9. 6. 2021

Sdílet

Kromě světa mobilního internetu a operátorů představíme během konference Mobile Internet Forum know-how inovativních mobilních aplikací, které vynikají svým přínosem pro uživatele, např.: Digital Green Passport, Mobilní rozhlas, Moje Makro od AppElis nebo Záchranka. Akce proběhne v prostorách Jalta Boutique Hotel Praha a program bude opravdu nabitý. Do 30. června můžete navíc využít zvýhodněnou cenu za včasnou registraci.

Těšit se můžete na přednášky například z těchto oblastí:

  • Udržely si mobily svoji pozici získanou s příchodem Covidu? Dozvíte se aktuální data o mobilní návštěvnosti a objemu mobilní inzerce pohledem NetMonitoru.
  • Na příkladech z praxe si ukážeme, jak zadávat mobilní aplikace, ať už interně nebo externě, a představíme aktuální trendy v jejich vývoji, třeba kdy vyvíjet nativně nebo jaké nástroje používat.
  • Držte krok s právními změnami roku 2021 pro práci s daty. Ukážeme si, jak to vypadá s novou evropskou úpravou digitálních dat (ePrivacy) a praxí ohledně cookies.
  • Předvedeme, jak získat efektivně data z mobilní analytiky aneb vizualizace a jak marketingová data reportovat.
  • Představíme vývoj trhu mobilních operátorů a telekomunikačních služeb, jak si na trhu vedou malí a střední operátoři i svět mobilního internetu a 5G sítí.
  • Jak budovat chytrá města na základě dat z mobilních aplikací.
  • Jaký má boom podcastů a audio mobilních aplikací vliv na konzumaci obsahu.
  • Zprostředkujeme zkušenosti z vývoje mobilní aplikace Digital Green Passport, jejíž náročnost spočívá v nutnosti rychlé realizace i ve vazbách na další infrastrukturu státní správy jako jsou ÚZIS, Chytrá karanténa či eGovernment.
  • Přiblížíme zahraniční expanzi úspěšného projektu Aplikace Záchranka.
  • Ukážeme principy, které využívá v rámci správy kontaktů, plánování, skriptování a vyhodnocování kampaní aplikace Mobilní rozhlas.

Program a řečníky konference Mobile Internet Forum naleznete na stránkách TUESDAY.cz, kde se můžete pohodlně zaregistrovat i mobilem, do 30. června ještě výhodněji, a pak za námi zavítat 23. září do Jalta Boutique Hotel Praha.

Nikdy jste na Mobile Internet Foru nebyli? Tak se podívejte, jak vypadala loni.

Organizátory akce jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz, produkci zajišťuje Internet Info. Mediálními partnery jsou Cnews.cz, Tyinternety.cz, Dotekomania.cz, Smartmania.cz, Mobilenet.cz, Jablíčkář.cz a Letem světem Applem.