Hlavní navigace

Sony VAIO Flip 11 a Tap 11 – novinky z Berlína

7. 9. 2013
Zdroj: Redakce
Komerční sdělení
7. 9. 2013

Sdílet

VAIO Fit multi-flip PC od společnosti Sony je inovativním notebookem, který nabízí přitažlivou směs produktivity a zábavy. Unikátní multi-flip design a hliníkové tělo umožňuje snadnou změnu z režimu notebooku do režimu tabletu a ve finále i do prezentačního režimu. Díky technologii TRILUMINOS Display for mobile a citlivému dotykovému Full HD displeji lze snadno upravovat nejrůznější soubory.


 
Na jedno nabití baterie je možné pracovat či se bavit dlouhé hodiny bez přestávky a psát na komfortní, citlivé a podsvícené klávesnici. Obsahuje technologii X-Reality™ pro mobilní zařízení, která vychází z proslulé technologie pro televizory BRAVIA společnosti Sony a zajistí dokonale ostrý obraz se zcela realistickými detaily. Navíc pomocí zadního fotoaparátu s 8megapixelovým obrazovým snímačem „Exmor RS for PC“ (pouze VAIO Fit 13A) můžete pořídit dokonale ostré fotografie a to i při nedostatečném osvětlení.


 
Model VAIO Fit multi-flip PC v sobě má mnoho aplikací jako například unikátní „CamScanner“. Díky této aplikaci můžete převádět text na pořízených snímcích do různých jiných textových aplikací a dále s ním pracovat. U modelů Fit 14A/15A si můžete pořídit dotykový digitální stylus a pomocí aplikace „VAIO Paper“ si můžete na displej psát ručně poznámky. Krom kvalitního zvuku nabízí i aplikace pro náročnější uživatele, kteří rádi vytváří audiovizuální obsah

(Imagination Studio VAIO Edition). Pokud se chcete podělit s okolím o svoji hudbu, jednoduše se dotkněte VAIO Fit multi-flip PC kompatibilními reproduktory nebo sluchátky s NFC a ihned vytvoříte bezdrátové spojení bez nutnosti složitých nastavení.