Hlavní navigace

Televizory Samsung SUHD září na vrcholu aktuální nabídky

4. 9. 2015
Zdroj: Redakce

Na přední příčku v nabídce televizorů řadí SUHD nejnovější technologie včetně  Nano Crystal Color společnosti Samsung. Takto podsvícený 10bitový panel vyzařuje jasné světlo, a přispívá k zobrazení zářivých barev s širokým rozsahem odstínů. Ve srovnání s běžnými LED televizory je jich až 64krát více.

Komerční sdělení
4. 9. 2015

Sdílet

Na detailech záleží

Za naprosto detailním a plynulým obrazem SUHD stojí také funkce remasterování obsahu. Nejenže převádí veškerý obraz na rozlišení UHD, ale také vylepšuje podání barev a automaticky analyzuje jas obrazu, aby předešla dodatečné spotřebě energie. Výsledný obraz má mnohem kontrastnější a detailnější stíny, zatímco světlé části jsou až 2,5krát jasnější než na běžných televizorech.


Samsung JS8500

Nabité technologiemi

Televizory Samsung SUHD využívají to nejlepší, co dostupné technologie umožňují. I proto mají namísto ploché obrazovky prohnutou. Obraz vás tak více obklopuje a vtahuje do dění. Dojem takřka třetího rozměru zobrazení umožňuje technologie Auto Depth Enhancer, která používá různé úrovně hloubky obrazu a kontrastu pro různé oblasti a objekty na obrazovce. Na rozdíl od plochých televizorů můžete SUHD s prohnutými panely navíc sledovat i z většího úhlu a stále si budete připadat v centru dění.


Samsung JS9500

Stejně jako další Samsung Smart TV mají i SUHD televizory řadu funkcí pro spárování se smartphony a tablety. Dostupné jsou od úhlopříčky 48 placů až po 88palcové modely. Více naleznete na www.samsung.cz.

Akční nabídka

Pokud si nyní u vybraných partnerů koupíte SUHD TV s uhlopříčkou 65“ a více, získáte prohnutý soundbar jako dárek (akce trvá do 20. 9.). Vedle této akce Samsung přichází také se Samsung dny, během kterých mohou zákazníci koupit UHD či Full HD televizory Samsung se slevou až 23 %.  Samsung dny trvají od 31. srpna do 20. září.