Hlavní navigace

Vyklikejte si k doméně webové stránky zdarma

18. 9. 2013
Zdroj: Redakce
Komerční sdělení
18. 9. 2013

Sdílet

Postavme se na startovní čáru. Řekněme, že chcete mít webové stránky. Nejlépe v co nejkratší době, chcete, aby dobře vypadaly, aby byly snadno dohledatelné třeba na Google nebo Seznamu a přinesly vám zákazníky. Chcete si vybírat z různých barevných šablon vzhledu, mít na stránkách fotogalerii, mít vlastní e-mailovou adresu. Zároveň třeba do budoucna plánujete bohatý e-shop , aby se vám zvýšily tržby. Cena? Proč platit za webové stránky, když je můžete mít zdarma. Zjistěte více o balíčku služeb bezplatně ke každé doméně – web zdarma. Společnost ZONER software nabízí k doménám unikátní službu, která se jmenuje inPage Mini. Je variantou oblíbeného redakčního systému inPage pro tvorbu webových stránek snadno, která umožňuje bezplatné nastartování vašich prezentací na internetu.

Ukázka webových stránek v inPage MiniUkázka webových stránek v inPage Mini

inPage Mini – základ pro každou doménu

Službu pro webové stránky snadno využije prakticky každý. Od osobních či rodinných stránek s fotogalerií, živnostníky bez internetové prezentace, kterým postačí pár webových stránek s informacemi o nabízených službách nebo pro MFA stránky. Webové stránky zákazníků dokazují, že i se službou inPage Mini se snadno dostanete na přední pozice v internetových vyhledávačích.

Co získáte s inPage Mini

  • stránky na vlastní doméně
  • e-mail
  • fotogalerii
  • barevné šablony vzhledů
  • kontaktní formulář
  • vyzkoušení e-shopu
  • zřízení na více než 140 druzích světových domén

Domény včetně balíčku služeb zdarma inPage Mini si můžete registrovat na stránkách www.CZECHIA.com.

Jednoduché zřízení na vlastní doméně

Novou službu si bezplatně může zřídit každý zákazník, který má svoji doménu pod správou webhostingu Czechia.com. Po přihlášení do administrace si jednoduše u domény zvolí novou službu, vybere si program inPage Mini a potvrdí objednávku. Do pár minut obdrží e-mail o zřízení služby a může se vrhnout do tvorby nového webu a využít třeba průvodce vytvořením stránek.

Administrace inPage MiniAdministrace inPage Mini

Pomůžeme vám také zřídit webové stránky zdarma k vaší doméně, pokud máte doménu u jiného registrátora než ZONER software, stačí nás kontaktovat na nonstop podpoře admin(zav)zoner.cz nebo 603 196 637.