Hlavní navigace

Zebra přivádí na český trh Pandu

17. 12. 2012
Zdroj: Redakce
Komerční sdělení
17. 12. 2012

Sdílet

Ostrava, 17. prosince 2012 - Od prosince tohoto roku je společnost Panda Security zastupována v České republice společností Zebra systems. Společnost Zebra systems tak rozšířila síť svých aktuálních partnerů, kterými jsou firmy Acronis, Parallels a StorageCraft.

„Našim zákazníkům se snažíme poskytovat spolehlivé produkty, které jim zajistí robustní a komplexní zabezpečení. Partnerství se společností Panda Security je logickým vyústěním této snahy. Produkty této společnosti nabízejí firemním i domácím uživatelům vynikající antivirové zabezpečení a velmi vysoký standard ochrany,“ prohlásil Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems. “Osobně se domnívám, že pro naše prodejce a jejich podnikové zákazníky bude kromě jiného velmi zajímavý produkt Panda Cloud Office Protection a koncoví zákazníci určitě ocení zejména free verzi Panda Cloud Antivirus.“

Společnost Panda Security nabízí řadu produktů pro společnosti a domácí uživatele: bezpečnostní software, bezpečnostní aplikace a cloudové bezpečnostní služby. Je také průkopníkem v uvedení prvního antiviru, který nabídl ochranu z cloudu (Panda Cloud Antivirus). Veškerá řešení se opírají o služby technické podpory poskytované expertním týmem profesionálů, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně.

O společnosti Zebra systems
Společnost Zebra systems působí v oblasti distribuce softwaru pro zálohování dat a disaster recovery od roku 1997. Pro společnosti Acronis, StorageCraft a Parallels zajišťuje veškeré aktivity od výroby a distribuce až po marketing a technickou podporu, nově síť svých partnerů rozšířila o společnost Panda Security.
Další informace na www.zebra.cz

O společnosti Panda Security
Společnost Panda Security je předním světovým dodavatelem cloudových bezpečnostních řešení s produkty dostupnými ve více jak 23 jazycích a miliony uživatelů ve 195 zemích. Její inovativní bezpečnostní model umí automaticky analyzovat a klasifikovat tisíce nových vzorků každý den, takto dokáže firemním a domácím uživatelům zajistit nejefektivnější ochranu před internetovými hrozbami s minimálním vlivem na výkon systému.
Další informace na www.pandasecurity.com/czechia