Hlavní navigace

ZONER představuje novou službu Game hosting

24. 9. 2012
Zdroj: Redakce

Novým projektem Game hostingu společnost ZONER software výrazně rozšiřuje své internetové služby a zúročuje zde své dlouholeté zkušenosti v oblasti hostingu. Jelikož disponuje velkými výpočetními kapacitami a datovými centry, může tak nabídnout hráčům kvalitní zázemí pro hraní populárních on-line her.

Komerční sdělení
24. 9. 2012

Sdílet

Zoner - Game hosting

Na webu gogogamers.cz uvádí jako první herní hit Minecraft. Ačkoliv hra připomíná design 90. let, jedná se o jednu z nejpopulárnějších on-line her v dnešní době a oblíbilo si ji mnoho milionů hráčů po celém světě. Hra vypadá jako známá stavebnice Lego a nabízí několik variant hraní. Ve variantě Creative mají hráči téměř neomezené možnosti realizace staveb ve vlastních světech. Ve variantě Survival se hráč musí naučit přežít a sám si musí zajistit materiály ke stavbám. Hru je možné rozšiřovat o neuvěřitelné množství pluginů a vytvářet tak celé komunity v různých světech.

Minecraft hosting

Hosting hry Minecraft je zajištěn na samostatných virtuálních serverech, kde každý "klan" má zcela vyhrazeny své kapacity a nemůže ovlivňovat jiné hráče. Služba je nabízena s doménou 3. řádu a hráči si mohou na server nasměrovat také svoji vlastní doménu. Asi nejdůležitější vlastností je možnost nahrání jakýchkoliv pluginů pomocí FTP.

Zoner - Game hosting

Virtuální server pro hru Minecraft

  • vlastní VPS server pro hru Minecraft (žádné porty!)
  • 10 slotů pro hráče za SUPER CENU
  • doména 3. řádu zdarma, možnost nasměrovat vlastní doménu
  • instalace vlastních pluginů přes FTP
  • vlastní IP adresa
  • denní backup herního světa, logů
  • administrace pro správu hry Minecraft

Více informací naleznete v nabídce VPS Minecraft hosting