Hlavní navigace

Zoner rozjel cloudy na platformách VMware nebo Microsoft

Zdroj: Redakce

Velké investice do technologií a lidí si u nás nemůže dovolit každý. Nový projekt nabízí moderní cloudové služby, které jsou realizovány na špičkových technologiích a virtualizačních platformách. Vše zaštítěno značkou Zoner, která u nás má historii a dobré jméno. Jako jedna z mála společností nabízí své služby pomocí dvou virtualizačních platforem - VMware vSphere a Hyper-V od Microsoftu. ZonerCloud.cz se tak stává novou službou, která u nás zatím nemá pořádnou konkurenci.

Komerční sdělení
22. 10. 2013

Sdílet

Nové stránky a kompletní nabídku naleznete na adrese www.zonercloud.cz.

Vybrat si můžete z 6 základních služeb. Mezi ty hlavní patří široká nabídka virtuálních serverů, možnost hostování Java EE aplikací, pronájmu SMTP serverů nebo zajištění populárních kancelářských služeb Office 365 v cloudu. Zajímavou možností je i pronájem výpočetního výkonu na zákazníkem zvolenou dobu.

Technologie

Cloudové služby společnosti ZONER jsou provozovány na velmi kvalitním hardware. Clusterové řešení datového pole je postaveno na hardware od firmy DELL, síťové prvky jsou od společnosti Cisco.

Celý systém je provozován v brněnských datacentrech, které jsou vzájemně propojeny optickými kabely. Dostatečná konektivita je dodávána od dvou nezávislých poskytovatelů. Vše je provozováno s cílem co největší eliminace jakýchkoliv výpadků.

VPS - ideální pro multihosting domén

Požadujete-li virtuální server bez starostí, administrátoři Zoneru se postarají o správnou funkci systému. Nainstalovaný Z-panel umožňuje jednoduchou administrativní správu domén, webhostingu a e-mailů. Celý systém je odladěn na základě mnohaletých zkušeností při provozování webhostingu Czechia.com a používáním desítky tisíců zákazníků!

TIP: Kromě univerzálního řešení je možná i individuální správa serverů podle požadavků na nastavení a funkčnost.

Virtuální server bez správy je naopak určen zákazníkům, kteří si sami umí administrovat operační systém a vyžadují svůj dohled nad systémem. Samozřejmostí je přístup root přes SSH nebo administrátorský účet u Windows.

 Více informací o cloudových službách na stránkách www.zonercloud.cz.