Přechod na Windows 7 bude výrazně levnější

0

Serveru EngadgetEN se povedlo získat interní zprávuEN obchodního řetězce Best Buy. Ta nám poskytuje velmi zajímavé informace ohledně vydání Windows 7 a obchodní strategie zmíněné firmy. Co se tedy v brzké době chystá?

Windows 7 se poprvé začne prodávat 22. října 2009. Ovšem již 26. června jej bude možné předobjednat, přičemž akce potrvá 16 dní, tedy do 11. července. Systém samozřejmě bude doručen až po datu vydání.

Zajímavější jsou ovšem ceny, o kterých se uniklý text rovněž zmiňuje. Za upgrade na Windows 7 Home Premium zaplatíme 49,99 dolarů, Windows 7 Professional přijde na 99,99 dolarů. Porovnáme-li to s $129,95 za Windows Vista Home Premium Upgrade a $199,95 pro Business verzi, jedná se jednoznačně o plus pro koncové zákazníky.

Pokud si zákazníci pořídí Windows Vista Home Premium/Business/Ultimate v libovolné formě (krabicová verze, spolu s PC) po 26. červnu, dostanou upgrade na Windows 7 dokonce zdarma, čímž se tak naplňují dřívější spekulace.

Zdroje: Engadget via MaximumPC

Přechod na Windows 7 bude výrazně levnější

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tímhle zástupci opery ničeho nedosáhnou, pokud jejich prohlížeče lidi nepoužívají, tak buď proto, že o nich neví, nebo proto, že je nechtějí používat. Touhle úpravou pouze docílí toho, že lidé budou mít problémy s nainstalováním prohlížeče, protože většina lidí si prohlížeč nestáhne. Osobně mě tímto opera proti sobě popudila. Doufám, že nebudu nikdy nucen jí používat. Stejně nechápu, proč se do toho EU neustále *ere! Akorát dělají problémy. Prodejci vemte prachovky, do prodeje přichází nové win bez IE 🙂

  2. strucne receno, banda b.lbcu. to je jako opera tak trapna ? nikdy jsem ji nepouzil a nikdy nepouziju. timhle fakt niceho nedocili. puvodne sem si myslel, ze si to vymyslel nekdo v EU, ne ze je zazalovala Opera. s tim delaj cavyky. ja proste IE nepouzivam, stahl sem si FireFox a od te doby jsem ikonu IE nevidel.

  3. Hlavně tento krok nechapu z pohledu na konkurenci, copak jine OS jsou distribuovane bez internetovych prohlizecu. Copak linuxove distribuce jsou zcela hole, copak leopard je dodavan bez safari? V cem je tedy microsoft horsi?

  4. Operu jsem používal hodně dlouho, byl to výborný prohlížeč. Ale svou akcí proti MS a nepodporováním doplňků (Roboform) mne donutili ji opustit, ale byl jsem ochoten se vrátit, až by začli podporovat Roboform, ale tímto Opera přestala existovat, žádný takový prohlížeč pro mne už není. Jen doufám, že díky tomuto kroku přijdou o ten zbyteček uživatelů a krachnou. Škoda jen, že pro PDA nic lepšího než Opera Mobile není, ale zřejmě se budu muset naučit používat IE a budu doufat, že ho MS v WM 6.5 výrazně vylepší. BTW na PC používám IE8 a FF.
    A taky doufám, že bude možné sehnat instalačku Win 7 v české verzi s IE (klidně v zahraničí), fakt se mi nechce ho instalovat ručně, je to jen zbytečná práce navíc.

  5. To co Opera predvedla je HNUS, nicmene me to nedonuti prestat pouzivat jejich browser ponevadz jej povazuju za nejlepsi a jsem s nim naprosto spokojen a nejakej Hulan se muze klidne po***t, sam Operu jeste nedavno vychvaloval az do nebe a ted na ni jen plive spinu ubozak jeden…