Predátor je nebezpečný!

0

Neradi děláme z komára velblouda, ale následující katastrofický scénář stojí přímo na českých stránkách společnosti Acer. Týká se luxusních sestav Acer Aspire Predator, konkrétně modelů ASG7200 a ASG7700.

„Společnost Acer zjistila, že se u herního počítače Predator může potenciálně vyskytnout následující problém. Za určitých podmínek se mohou některé vodiče v počítači přehřát a způsobit roztavení nebo zničení počítače. Ve výjimečných případech může hrozit i riziko požáru. Z těchto důvodů společnost Acer dobrovolně nabízí možnost zaslání počítače do servisu a jeho bezplatnou opravu výměnou vodičů. Tento zásah zcela odstraní všechna potenciální rizika.

Prosím, přestaňte Váš počítač používat, vypojte napájecí kabel ze zásuvky a ve vlastním zájmu co nejdříve kontaktujte call centrum společnosti Acer. Riziko poškození vodiče můžete snížit, pokud nebudete otevírat/zavírat kryt HDD na přední straně počítače Predator.“

Jste-li majitelem jedné ze sestav, které jsou potenciální závadou postiženy, zamiřte na stránky Aceru. Najdete tam pokyny, jak kontaktovat výrobce, který na vlastní náklady Predátora opraví, prý v nejkratším možném čase. Společnost se svým zákazníkům také velice omlouvá za způsobené komplikace.

Zdroj: Acer

Predátor je nebezpečný!
Ohodnoťte tento článek!