Předělaný Skype je oficiálně k dispozici pro OS X, jako ukázka i pro Windows

0

Není to tak dávno, co jsme vás seznámili s tím, jak tvář Skypu vypadá v testovacích sestaveních. Právě tento čerstvý a šik obleček Microsoft nasadil ve Skypu 7.0 pro OS X. Jedná se o krok kupředu a vítanou změnu, na tom se určitě shodneme. Vývojáři dále oznámili, že jablečný klient je nyní oficiálně 64bitový.

Také nemáme zapomenout na to, že konverzace s oblíbenými kontakty se synchronizují napříč podporovanými zařízeními. A „obyčejné“ konverzace nikoli? Větší uživatelskou základnu mají ovšem Windows. I Skype pro tuto rodinu operačních systémů nový obleček obsahuje, zatím ho ale jen zkouší. Pokud chcete, zkušební verzi si stáhněte.

 

Přeci jen, betaverze komunikátoru by vám počítač zbourat neměla. Abychom si úpravy přiblížili – chat zobrazuje fotografie vloženě, konverzace a kontakty na sebe nejsou tak nalepené. Obsah nepřečtených zpráv vám přiblíží náhled. Když někomu pošlete soubor, tak se zobrazí typ v ikoně. Aspoň u známějších položek.

Pokud s někým voláte, všimnete si, že chat se vysunuje na pravé straně, kde méně překáží a lépe vypadá. Zkušenost to potvrzuje. Designeři si pohráli i s uspořádáním okna během videokonferencí.

Skype v novém oblečku
Skype v novém oblečku

Zdroj: Skype Blogs 1 | 2

Ohodnoťte tento článek!