Předplacenka O2 Na!dlouho: ve vlastní síti bude i hodinový hovor stát 6 Kč

0

O Vánocích se Vodafone a O2 přebíjeli limitovanými nabídkami předplacenek, které slibovaly hovory ve vlastní síti po druhé minutě zdarma. Ta od O2 byla papírově levnější (6 Kč za hovor místo 7 Kč), ale byla jen časově omezená a podmíněná pravidelným dobíjením.

 

Tyto podmínky od 15. února odpadají, výhoda bude platit napořád. Hovory do všech sítí přijdou na 6 Kč za minutu s tím, že do O2 bude celý hovor jakkoliv dlouhý stát maximálně 6 Kč. SMS do všech sítí jsou za 2 Kč.

Oproti nabídce Vodafonu má ale O2 stále jednu velkou nevýhodu, a to účtování po celých minutách. Zatímco Vodafone se drží sympatické tarifikace 60+1 (od druhé minuty po sekundách), u O2 je to 60+60 (započítává se každá celá minuta). Hovory v jiných sítích se tak dost prodraží.

Zdroj: O2

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Žádný 64bitový prohlížeč není dotažený. 64bitové prohlížeče jsou hlavně kvůli těm uživatelům, kteří chtějí 64bitové prohlížeče, protože ty jsou lepší. Vyšší číslo je přeci lepší, ne? Co na tom jaká je realita. Proto je taky 64bitová edice IE ve Windows 8 skrytá. Kdo chce být cool, tak si ji najde. ;D Za sebe říkám ne. Nemusím být cool za každou cenu. Ti co si to osobě myslí, si často jen spletou první písmeno ve výslovnosti …

  2. Musím dodat, že 64 bitový chrome existuje minimálně v Linuxové verzi. A není to přes multiarch(žádné 32 bit knihovny nevyžaduje) – jde o čistokrevný 64 bitový build, který ještě v době NPAPI využíval 64 bit variantu flashe. Na ždáné větši potíže jsem během používání nenarazil (i svobodná implementace Javy – OpenJDK funguje v 64 bitové podobě skvěle).