Představení Galaxy Nexusu a Androidu 4.0 [video]

0

O Galaxy Nexusu a Androidu 4.0 už asi víte vše. Pokud chcete vidět, jak Google se Samsungem otevřeli novou kapitolu knihy mobilů, můžete se podívat na včerejší záznam. Živě to v našich končinách viděl asi málokdo, protože keynote probíhala v Hongkongu, když u nás byly teprve čtyři hodiny ráno.

Z našeho reportu jste se dozvěděli snad vše podstatné, ale na videu vypadá všechno lépe. Jen si vyhraďte hodinku času a připravte si něco na hraní. Představení obou novinek bylo totiž dost nudné, a to především v první půli, kterou začal JK Shin, President of Samsung Mobile Communications. Andy Rubin, Senior Vice President of Google Mobile, dostal proklatě málo času.

Nejvíce se asi budete vrtět při ukázce Nexusu, který popisoval Kevin Packingham, Senior Vice President of Samsung Telecommunications. Zajímavý telefon zabila opravdu nudná formální přednáška. To je tak, když na pódiu vystoupí kravaťák a ne showman. Nejzáživnější část začala asi ve 20. minutě, kdy na pódium přišel Matias Duarte, Director of Android User Experience, který ukázal všechny novinky v Androidu 4.0.

Takže příjemnou zábavu… ale varoval jsem vás.

Ohodnoťte tento článek!