Představení Lumie 1520 se posunulo na 22. října. Kvůli prodeji mobilní divize

0

Oživeno:

Již se začínají rojit spekulace o tom, že Microsoft chce zrušit plánovaný tablet s Windows RT. Sám má vlastní řadu Surface, které by jím potenciálně konkuroval, proto by podobný tah nebyl překvapivý. Infromaci zveřejnil proslulý Eldar Murtazin.

Původní zpráva:

Již v minulém týdnu jsme se zmínili o tom, že šestipalcový telefon Lumia 1520 bude představen 26. září. Akce pořádaná v New Yorku se ale zpozdí, a to rovnou o celý měsíc. Firma to potvrdila také prostřednictvím svého kanálu na Twitteru. Nové datum je 22. října. Nokia prostřednictvím upoutávky slibuje další inovace. V tuto chvíli víme, že můžeme očekávat šestipalcový phablet s rozlišením 1080p, 20Mpx fotoaparátem nebo akumulátorem o kapacitě 3400 mAh.

Tip: Nokia skrze uniklý snímek předvádí tělo šestipalcové Lumie 1520

Zařízení budou pohánět nová Windows Phone 8 GDR3. Podle dosavadních drbů k němu Nokia nicméně nebude dodávat stylus. Oznámení o posunutí představení přišlo nedlouho poté, co Microsoft oznámil, že od Nokie odkoupí celou mobilní divizi. Internetem v tuto chvíli již kolují posměšné připomínky, např. že Microsoft má na Nokii špatný vliv jen pár dní po oznámení obchodu.

 

Kromě Lumie 1520 by Nokia mohla uvést regulérní tablet s displejem o velikosti 10,1 palce. Víme jistě, že něco připravuje. Toto zařízení by měla pohánět pro změnu Windows RT a nese kódové označení Sirius.

Zdroj: @nokia

Ohodnoťte tento článek!