Přehrávač se solárním panelem

0

!–break–>

Tento přehrávač nabízí rozměry obyčejné přenosné herní konzole, disponuje aktivním barevným displejem s rozlišením 320 × 240 obrazových bodů i podporou pro hry klasických konzolí (například GameBoy nebo Snes). Kromě běžných hudebních formátů včetně WMA si poradí také filmy uloženými v kontejneru AVI (kodek xVID) uloženými do QVGA rozlišení. Z doplňkových funkcí pak stojí za zmínku čtečka elektronických knih nebo prohlížeč digitálních fotografií. Gigabajt vestavěné paměti lze dále rozšiřovat prostřednictvím SD (ale ne SDHC) paměťových karet.

Ovšem parametry jistě nejsou na tomto přehrávači to nejzajímavější. Stačí jej v polovině rozevřít na dvě poloviny a získáte tak přístup k dvojici solárních panelů.

 Externí fotogalerie: MediaStreet eMotion Solar

(celá galerie)

Pokud je vystavíte přímému slunečnímu světlu, slibuje výrobce nejen dobití  vestavěného akumulátoru, ale prostřednictvím dodávaných redukcí můžete jimi vyrobenou elektrickou energii použít také k dobíjení jiných přístrojů. S přehrávačem eMotion tak můžete na palouku u lesa dobít akumulátor svého mobilu nebo kapesního počítače.

A to nejlepší jsem si nechal úplně nakonec: cena se v přepočtu pohybuje okolo dvou a půl tisíce korun.

 Odkazy k tématu: MediaStreet

Přehrávač se solárním panelem

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte