Přeneste se s BenQ do centra sportovního a filmového dění

0

Díky novým domácím projektorům BenQ W1300 a BenQ W1400 je to možné. Zážitek z úspěchu Vašeho oblíbeného sportovce či týmu tak může být daleko intenzivnější. A svá želízka v ohni přitom budete moct sledovat přímo u Vás doma v obývacím pokoji. Projektory totiž snadno umístíte třeba na stolek u pohovky, pak jenom připojíte do napájení a k satelitu nebo jinému přijímači TV signálu a můžete se bavit. To vše během pár minut bez jakékoliv další instalace.

Představujeme projektor BenQ W1300

Představujeme projektor BenQ W1400

 

BenQ přináší to nejlepší ze světa DLP projektorů

Nové projektory BenQ W1300 a BenQ W1400 jsou navrženy tak, aby přinesly zcela autentický obrazový zážitek v Full-HD rozlišení a to na, oproti televizoru či PC obrazovce, nesrovnatelně větší ploše, reprezentované uhlopříčkou až do velikosti 300“, tedy 7,62 metrů. To vše při špičkové obrazové kvalitě, splňující barevný garmut Rec. 709, jednu z nejpřísnějších norem HD video signálu a vysokém kontrastním poměru 10 000:1. Navíc jsou určeny speciálně pro domácí uživatele. Mají proto mimořádně snadnou instalaci, velký zoom i funkci Lens Shift, umožňující rychlou a flexibilní korekci obrazu mírně vychýleného z ideální polohy bez použití jakýchkoli nástrojů.

A věřte, že se sportem zábava rozhodně neskončí! Opravdu procítit si budete moct jakýkoliv obrazový zážitek, ať se jedná třeba o film či hraní her. BenQ W1300 i BenQ W1400 nabízí plnou podporu přehrávání 3D obsahu, jak z Blu-ray či DVD přehrávačů, tak i z osobního počítače s nainstalovaným softwarem NVIDIA 3DTV Play. Součástí příslušenství jsou také 3D brýle. A protože BenQ na tom záleží, disponují obě novinky i nejlepší světovou technologií SmartEco pro ochranu životního prostředí, zdokonalenou úsporou energie a optimalizovanou životností lampy.

Pořiďte si BenQ projektor ještě dnes a získejte u vybraných prodejců plátno zdarma.
Vaše stará televize se bude ráda dívat s Vámi 🙂

Ještě váháte? A co to zkusit s BenQ bezdrátově?

Ohodnoťte tento článek!