Přenos programů, dat a nastavení na Windows 7? Naprosto bez problémů

0

Při upgradu ze starších verzí Windows na nejnovější “sedmičky” může řada uživatelů narazit na problém – jak snadno přesunout veškerá svá data, programy a nastavení? Ačkoli Microsoft k tomuto účelu nabízí vlastní nástroj, stále je potřeba znovu nainstalovat veškeré aplikace.

Nástroj Parallels Desktop Upgrade to Windows 7 je sice placeným produktem, ale nabídne vysoké pohodlí při upgradu. Automaticky přesune veškerá data, nastavení i nainstalované programy bez nutnosti se o cokoliv starat.

V případě, že některý z programů není se systémem Windows 7 kompatibilní, bude pro jeho spuštění využito virtuálního stroje, neboť se firma Parellels zabývá také virtualizací. Cena je 49 USD spolu se speciálním USB kabelem, respektive 39 USD bez kabelu.

Zdroj: CNET

Přenos programů, dat a nastavení na Windows 7? Naprosto bez problémů

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Dohrano a muzu rict, ze je to jedna z nejlepsich adventur. Sice je to “lehce” anglicky :), ale vtipnym bublinkam snad porozumi kazdy. Narocny je hlavne akcni radius robotka, ale to plne vynahrazuje vestavena napoveda. Palec nahoru!

  2. Néééé… já dal před měsícem za tuhle pecku čtyři stovky, a to jsem to kupoval přes oficiální digitální distribuci Amanita Design, kde jsem na sebe ke všemu musel prásknout hromadu osobních dat a byl donucen to stahovat z neskutečně pomalého serveru skoro tři hodiny 🙁 ale ta hra stojí i za ty peníze, jen to kapku zamrzí 🙂